аромат Жука• 01 марта 2024
Уретрит после кожзамовых лосин, чем вылечить?
Купила на свою голову,спарилась,теперь жуткий зуд в уретре и бегаю постоянно в туалет(((
Я така бойова• 01 марта 2024
Как вы себе лихо диагноз поставили. Лучше бы к врачу. А пока пить клюквенный морс или экстракт купить в аптеке, хорошо снимает воспаление.
аромат Жука
• 01 марта 2024
Ответ дляСтервочка
хм, странно.. года 4 ношу все нормально
Я полдня проходила,сняла,кожа красная и вся мокрая под ними((((
аромат Жука
• 01 марта 2024
Ответ дляНебоброїдка
А з особою протилежної статі конфлікту часом напередодні не було?
Какого конфликта?или вы о сексе?нет,сейчас не в отношениях,не было
Небоброїдка• 01 марта 2024
Ответ дляаромат Жука
Так, я про секс.
Дивіться, в мене колись було таке - пекло-зуділо все від лобка до попи- знайшла психосоматичну причину і одужала буквально відразу. В мене напередодні була сильно стресова ситуація інтимного характеру.
Где тут 0?• 01 марта 2024
Ответ дляНебоброїдка
Конечно был, в таких то секси-лосинах.
Білка в колесі• 13 марта 2024
Ответ дляНебоброїдка
Так, я про секс.
Як вам вдалось вилікувати це?
Дякую
Небоброїдка• 13 марта 2024
Ответ дляБілка в колесі
Як вам вдалось вилікувати це?
Дякую
Я не лікувала симптоми, а шукала психосоматичну причину, тобто сильний стрес, який повязаний з цими органами. Передивилась і пепечитала багато інформації стосовно психосоматики зуду полових органів і зрозуміла, що то за стрес, які почуття, як вони виражались , куди( кому) направлені, перепрожила ту ситуацію по-новому, скажімо так, і зцілення сталося само собою.
Білка в колесі• 13 марта 2024
Ответ дляНебоброїдка
Зрозуміло,дякую
Не можу вилікувати уретрит/цистіт
Як це пропрацювати((
Якщо не складно-порадьте,будь-ласка,де почитати
В якому напрямку рухатись?
Щиро дякую
Не можу вилікувати уретрит/цистіт
Як це пропрацювати((
В якому напрямку рухатись?
Щиро дякую
аромат Жука
• 13 марта 2024
Ответ дляБілка в колесі
Зрозуміло,дякую
Не можу вилікувати уретрит/цистіт
Як це пропрацювати((
В якому напрямку рухатись?
Щиро дякую
Не можу вилікувати уретрит/цистіт
Як це пропрацювати((
В якому напрямку рухатись?
Щиро дякую
Мне помог эпиген интим спрей,и выкинуть те лосины)
Білка в колесі• 13 марта 2024
Ответ дляаромат Жука
Дякую
Мені він не допоміг((