Кудрі кручу сама• 02 марта 2024
Допоможіть
Мені 28 років. На ногах з´явилося від стегна до коліна,ось такі вени. Ноги набрякші.дуже крутить ноги
ПриснитсяЖЕ• 02 марта 2024
Ответ дляОноВамнадо
Поздравляю, у Вас варикоз.
Но у автора прям выраженно красные вены. У меня варикоз, но они просто более синего оттенка и отчетливее видны. А тут как красные и воспаленные
Кудрі кручу сама
• 02 марта 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
У вас є болі?
Кудрі кручу сама
• 02 марта 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Варикоз це дуже страшно?
ПриснитсяЖЕ• 02 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
У вас є болі?
Нет, просто эстетически некрасиво
Кудрі кручу сама
• 02 марта 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Нет, просто эстетически некрасиво
А мене прямо виручує зсередини. М´язи ,кістки. І стопи просто болять жахливо,ще плюс плоскостопість 4 ступеню
Дружная семейка• 02 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
28 років.96 кг
Вік побачила вже . Негайно худнути . Потім деякі елементи можна видаляти, але основне щоб не заявляли ь нові . А поки до лікаря , призначають детралекс , аскррутин можливо , місцево ліотон т.д. І аналізи здати обовязково . Може бути не тільки варикоз.
Кудрі кручу сама
• 02 марта 2024
Ответ дляДружная семейка
Дякую. Я худну,після видалення грижі розпочалося щось жахливе,вага набирається,хребет болить ,ноги болять.
Кудрі кручу сама
• 02 марта 2024
Ответ дляДружная семейка
Мені не можна жодних фізичних навантажень.
Дружная семейка• 02 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ні , так не буває . Треба підібрати те , що можна . Звичайно стрибати не будете , а ось плавання чому не можна? Стрейчинг , пілатес ? А якщо про схуднення , то основне - харчування .
Кудрі кручу сама
• 02 марта 2024
Ответ дляДружная семейка
Плавання можна. А от фізично не можна підіймати більше 2 кг,присідати. Харчування налагоджую. Стидно набрала майже 30 кг
Дружная семейка• 02 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Це чудово , плавайте. Але обстеження має бути обовязково .
Кудрі кручу сама
• 02 марта 2024
Ответ дляДружная семейка
Обстеження чого
Дружная семейка• 02 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Обстеження чого
Аналіз клінічний , біохімія , , коагулограма , узд судин ну і те що лікар призначить .
Вообще не факт• 02 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Обстеження чого
К флебологу обратитесь, он назначит анализы и обследования
Кудрі кручу сама
• 02 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Дякую