Анонимус Я• Изменено 02 марта 2024
"розділяй і властвуй" так воно і працює у нас скрізь. згодні?
київ. тільки що була на співбесіді на оператора доставки ресторану. і вона каже - графік 2/2 з 9:00 по 22:00. зарплата от 13 000 до 26 000.
думаю щось занадто великий розрив виходить, не думаєте?..кажу а скільки у вас замовлень загалом? і скільки людей на зміні? і це мережа ресторанів, чи просто один?
так одненький поодинокий нікому невідомий ресторан у спальному районі виявився. 30 замовлень в день це взагалі ні про що - сидиш в стелю плюєш. одна людина чудово впорається і буде заробляти нормально на зміні. так вона каже - ми розділяємо роботу оператора з прийому заказів і логіста. який блін роздає ті нещасні 30 заказів по району на 2 нещасних кур’єрів і також сидить в стелю плює на зарплатні 10 000. це сплошна деградація! приниження людей. там нічого робити взагалі...одна людина це робила б і заробляла 30 000 чудово на місяць. так їм так не треба...що за маразм, скажіть? рабство в 21 столітті! щоб не дай боже не розбагатіли..та не забули що раби. тьфу...я така зла! це знущання якесь! за цю зарплату навіть оренду не покриєш квартири! і місяць на хлібові з водою жити чи що? ні. я не можу від цього..