А що таке?
• 02 марта 2024
Це не кімнатна квітка. Просто мені попали цибулини, а я могла посадити лише в горщик. Тикнула, а виросло ось що. Я взагалі думала що це крокуси, цибулини дуже схожі
НаБалКоніХодять• 02 марта 2024
Ответ дляА що таке?
Вот еще. Птицемлечник/Орнитогалум
Чеширская кошечка• 02 марта 2024
Полтавська галушка• 02 марта 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Я подумала, що то кімнатна рослина. В мене ось такі. Можливо їх можна вирощувати і в кімнаті?
Даже гарні
Зілля до весілля• 02 марта 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Де ви купували, якщо пам’ятаєте. У мене такий рожевий, але всього 6 цибулин. Я цю квітку дуже люблю, вона ще з мого дитинства) я б білу купила)
Ждун с Нибиру• 02 марта 2024
О, це давнішні квіти, в моєму дитинстві у всіх на дачах росли. Цибулинами розмножуються, ростуть як тюльпани і нарциси, ніякого догляду не потребують
Чеширская кошечка• 03 марта 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Вони в мене вже багато років. Приблизно 15 років. Коли заселялися в нову квартиру, то свекруха привезла один вазон. Тому не підскажу, де купити.
Домовенок Кузя• 28 марта 2024
Вони в нас ’зірочка’ називаються. на вулиці цвітуть пачками.
дуже гарно виглядає в горшку. Дякую за ідею