Допоможіть, будь ласка, по замовленню з сайту Iherb. Карткою якого банку краще оплатити щоб не було подвійної конвертації? Дякую)
natella579• 02 марта 2024
Любого. Для того, щоб не було 2конвертації суму замовлення треба залишити в корзині в доларах, а не в гривнях
natella579• 02 марта 2024
Ответ дляbagira25
Дякую, тоді по курсу банку порахує, вірно?
По текущему курсу покупки доллара банк считает, даже чуть выше. Берет ли % Приват точно не знаю, не со своей карты оплачивала.