Я_и_моя_собака• 02 марта 2024
Перевірка зору дитині. Чи потрібні краплі для розширення зіниць?
Доброго вечора, допоможіть розібратися. Записала дитину на перевірку зору в Люксоптику. Сказали, що дитячий офтальмолог перевірить, закапає крапельки. Чи є це обов´язковим? Чи це залежить від обладнання?
Раніше ми перевіряли зір дитині без крапель, робили комп´ютерну діагностику в клініці.
Не їм після шостої• 02 марта 2024
Это глазное дно смотрят. Сейчас капли такие через 2 часа зрачок сужается
Я_и_моя_собака
• 02 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Для повної діагностики завжди з краплями
Хм, дякую. Я просто все життя перевіряла собі без цього, бо з зором проблем не було. Виходить, минулого разу перевіряли дитині в офтальмологічній клініці на декількох пристроях - це була не повна діагностика?
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Завжди з краплями,ще з дитинства пам´ятаю.А так роблю повне обстеження в приватній клініці кожні два роки,то с краплями теж
Гуляю босоніж• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ні, значить очне дно не перевіряли
Я_и_моя_собака
• 02 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Дякую, виходить я жодного разу за 40 років не робила повне обстеження
Дуже дуже вумна• 02 марта 2024
Мені ніколи не капали поки проблем не було, поки зір норма. Сину так само не капають бо зір норма. А дочці капають бо ж проблеми. Обох воджу одночасно на огляд щороку
Завжди недо...• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В мене поганий зір з дитинства,то добре пам´ятаю як йдеш до дому,і все розпливається.В приватній клініці теж спочатку так на обладнаннях,а в кінці прийому обов´язково з краплями ще
Гуляю босоніж• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дивно дуже , бо всі лікарі використовують краплі
Звездолётчица• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вам не капали, потому что со зрением всё хорошо. Закапывают, чтобы определить проблему.
Сама вумна тутички• 02 марта 2024
Капли помогают дифференцировать реальную миопию от спазма аккомодации - они нужны если хотите максимально информативное обследование. У очень многих детей просто спазм от большой зрительной нагрузки, а миопии на самом деле нет.
Я_и_моя_собака
• 02 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Та от і мені дивно, кожного року раніше проходила обстеження і жодного разу ніхто не пропонував. Я думала, що то тільки для тих, в кого є проблеми. І чесно кажучи, сподівалась, що вже ці неприємні моменти при огляді в минулому
Я_и_моя_собака
• 02 марта 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Дуже дякую
люблю_тортики• 02 марта 2024
Нет, не обязательно.
Если после аппарата увидит аномалию, тогда да, нужны капли.
Відморожена• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ні, не так. В кожній ситуації рішення приймається окремо. Іноді немає необхідності в краплях. Але це приватний, можливо так всім робить, щоб було видно краще
Котогосподиня• 02 марта 2024
Моїй дитині теж капать щоразу. Це якесь випробування. З першого разу не попадають і потім ще пару разів капають - просто заливають. І що там можна побачити потім після цього? Маю на увазі, коли букви на відстані питають. Я їх і без крапель не всі бачу.
Зараз на дієті• 02 марта 2024
Взагалі крапають один раз. А чому ви не ведете дитину в нормальну клініку для обстеження? В оптиках досвід у лікарів такий собі. Пощастить, якщо до якогось нормального спеціаліста, але це малий %.
Я_и_моя_собака
• 02 марта 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Та я не можу знайти тут клініку поки що, якщо чесно. Заходила в Люксоптику, щоб собі купити захисні окуляри і запитала про перевірку дитині. Думаю, що в них обладнання більш сучасне, ніж в поліклініці
Зараз на дієті• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Обладнання може і є, а лікарі там не професійні, повірте мамі у якої 2-є дітей в окулярах з 2-х років. Насправді для перевірки зору потрібен фахівець, а не обладнання. Тим паче, дитині!
Сама вумна тутички• 02 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
Нет, не обязательно.
какую еще ’аномалию’?))) Миопия - не аномалия и ставится не по аппарату. Оптометрию делают ДО и ПОСЛЕ капель специально чтобы сравнить показатели зрения при текущем состоянии мышц с полностью расслабленным их состоянием после капель.
люблю_тортики• 02 марта 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Близорукость и есть самая распространенная аномалия