Шаманю второпях• 03 марта 2024

Дружини деспотичних чоловіків, як ви з ними живете?

Ніколи не знала, що це за характер, недавнно взнала. Є тільки його воля, розум, правила. У нього має бути повний контроль над близькими.
Ппісля пару легких спорів, припинив будь яке спілкуванння. І це так у нього з багатьма бачу жінками.
Але, тих які повністю під нього підлаштовуються, він використовує і також кидає з часом, не знаю чи у нього лбббовні почуття були.
А при найменшому конфлікті з його бажаннями, відразу кидає.
Цікаво, яку жінку такі чоловіки шукають, щоб без конфлікту, але і не стелилась під нього.
Мужчина дуже успішний в роботі, розумний, скоріше хитрий, вміє крутитись у житті, на людях дуже комунікабельний позитивний, а в особистому якась форма тиранії.
У вас бували такі стосунки, чи живете з таким? Як вирулюєте?
Тішуся неперетішуся• 03 марта 2024
Вимкнулася нервова система, опинилася в ізоляції

МастерЮля• 03 марта 2024
Это ваш парень такой сейчас, и вы думаете, быть с ним или нет?
Сама не знаю• 03 марта 2024
Дело не столько в мужчине, сколько в женщине. Жертву он прогнет, а не жертва его будет троллить и ему будет с ней не интересно))
So_so• 03 марта 2024
Нет, не было. Одного встречала, умный, я ему сразу не понравилась.
МастерЮля• 03 марта 2024
Ответ дляSo_so
Конечно, те кого он не может прогнуть, ему не нравятся
Продаю витрішки• 03 марта 2024
таким интересны только женщины определенного склада.
если он выбирает вас, значит у вас есть проблемы с границами
автор Шаманю второпях • 03 марта 2024
Ответ дляМастерЮля
ні, це було знайомство, в якому я зустріла вперше такий характерр у чоловіка, тому цікаво як з ттаким вживаються жінки
Пульт от линолеума• 03 марта 2024
Я з ним вже не живу! Нехай неовомотить іншій! А у мене життя одне!
Україна понад усе!• 03 марта 2024
Автор, мова скоріше про чоловіка вже старшого віку, мабуть після 40.
І ви кажете що партнерок було не мало
От так от і буде як перекотиполе. Може золушку знайде, та буде терпіти

автор Шаманю второпях • 03 марта 2024
Ответ дляСама не знаю
от влласне, жертв він прогинає, бере що треба і кинув;
ну троль нікому буде не цікавий))
цікаво чим таких можна реально зачіпити?
Сама не знаю• 03 марта 2024
Ответ дляШаманю второпях
ну троль нікому буде не цікавий))
Делайте все по-его, ломайте себя и он на вас женится раз вас это интересует
Україна понад усе!• 03 марта 2024
Ответ дляШаманю второпях
У мене невістка ( брата мого чоловіка) як він її подавляє це капець! Мені її неймовірно шкода.
Але вона, так називаємо ’ Золушка’ без батьків, без житла свого, от і терпе
автор Шаманю второпях • 03 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
це правда, у мене є, працюю над цим. А з жінкою з хорошими границцями він не вживеиься виходить?

Може знаєте, щось почитати про тему границь?
Луноликая Вика• 03 марта 2024
Ответ дляШаманю второпях
як вживаються?Гроші не пахнуть. Навіть навпаки, ради них на все готові.
Продаю витрішки• 03 марта 2024
Ответ дляШаманю второпях

даже общаться не будет, ему просто не интересно.
такая женщина не даст то, что он хочет
Україна понад усе!• 03 марта 2024
Ответ дляШаманю второпях

Можливо на етапі завоювання. Поки іде боротьба хто кого.
Доречі чула що такі мужчинки в рольових іграх обирають роль жертвт
автор Шаманю второпях • 03 марта 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
І ви кажете що партнерок було не мало
вже 42, це залежить від віку?
У нього було дві дружини, друга повністю була ним конттрольована, жила ним, після народження дитини кинув її. Він сам обмовився, що тиран навіть.
апд: і у нього чітке розділення дружини і коханок, дружина виклюючно для дому має бути порядна з дітьми, а він гуляв, мав зв´язки короткі в інших країнах і проституток у своєму місті.
Золушка, це що за тип?
автор Шаманю второпях • 03 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
такая женщина не даст то, что он хочет
емоційного підживлення? Це виходить як вампір емоційний?
Бойова• 03 марта 2024
никак. развелась и не жалею, жизнь одна и тратить ее на самовлюбленное гавно не собираюсь)

Їжак в панчохах• 03 марта 2024
Ответ дляШаманю второпях
вже 42, це залежить від віку?
Золушка, це що за тип?
Нащо вам то треба?