03 марта в 11:32

Опитування для дотичних до тренувань і додатків для тренувань

Привіт, дівчата. Мені для навчання дуже потрібно зібрати певну кількість анкет опитування, а я поки маю менше половини( Будь ласка, кому не важко в свій вихідний день приділити трішечки часу - пройдіть (опитування зовсім коротке). Це, насправді, дуже важливо для мене. Дякую усім, хто пройде і гарного та спокійного дня.
П.с. Свої особисті дані не є обов´язковими для заповнення, якщо щось)

https://forms.gle/sWnkyCQu7j2mRjZs5
Чебураха з перцем 03 марта в 11:38
Есть
автор Непогодка 03 марта в 11:38
Ответ дляЧебураха з перцем
Есть
Щиро дякую! Так, є +1)))) Надіюся, що дівчатка відгукнуться ще) Гарного дня!
Катря Харківська 03 марта в 11:39
Заповнила, успіхів вам і сил дійти до реалізації мети!
автор Непогодка 03 марта в 11:41
Ответ дляКайдашенчиха
Заповнила, успіхів вам і сил дійти до реалізації мети!
Дякую!!! ВИ - неймовірні) Ох, так, сил треба багато) І часу) Але поставила мету, то маю дійти до реалізації) Вам всього найкращого!
Я тертий жук 03 марта в 11:46
Сподіваюсь все прааильно зробила.
Успіхів
Мона Лиза 03 марта в 12:00
+
автор Непогодка 03 марта в 12:07
Дякую, дівчата! Це дуже цінно для мене
Локшина на вухах 03 марта в 17:32
+