Роза в вазі• 04 марта 2024

Чи жалкуєте Ви про ЕКО? Чи погіршилося здоровʼя?

І взагалі цікаво в якому віці і з якої спроби ЕКО у Вас вийшло? Наскільки обмежений спосіб життя довелося вести під час тої вагітності?
Скільки років не виходило зачати без ЕКО?

Навіяно прочитаною щойно темою
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3497398
Майструю крила• 04 марта 2024
Подруга завагітніла з першої спроби в 30+, до цього 7 років не виходило. Ніяких обмежень під час вагітності не було. Звісно, що не шкодує
Лгин• 04 марта 2024
Не жалкую. Мені 45. Було 18 спроб. 19та вдала. Пробували завагітніти майже 16 років.
Зі здоров´ям поки все нормально.
Головне гарний лікар, який не буде підганяти.
После 18• 04 марта 2024
Ответ дляЛгин
Зі здоров´ям поки все нормально.
В якому віці завагітніли
Лгин• 04 марта 2024
Ответ дляПосле 18
В якому віці завагітніли
В 44
Проработник• 04 марта 2024
Не жалкую. В 36 з першої спроби після 10 років невдач. Здоров´я взагалі не погіршилося.
Советчица Года• 04 марта 2024
7 років планування, в 33 пішли на екз , друга підсадка вдала , наче по здоров´ю все добре, але психологічно якось важко досі