04 марта в 09:29

Де пошити брюки Київ

Хочу кльош, але я 155 вкорочувати вони втрачають форму, порадьте ательє і яка приблизно ціна може хто недавно шив брюки?
Пирожкиня 04 марта в 09:53
а можна фото бажаних брюк?
Туся муся 04 марта в 09:57
Могу поделиться контактом отличной швеи, но дешево не будет - индивидуальный пошив это всегда дорого.
автор Аноним_1857 04 марта в 10:19
Ответ дляПирожкиня
а можна фото бажаних брюк?
Щось такого типу, щоб не занадто кльош і розрізи та стрілки для подовження ніг
Все до блиску 04 марта в 10:37
Ответ дляТуся муся
Могу поделиться контактом отличной швеи, но дешево не будет - индивидуальный пошив это всегда дорого.
Якщо можна, буду вдячна.
Туся муся 04 марта в 10:44
Ответ дляВсе до блиску
Якщо можна, буду вдячна.
+380 93 125 57 67
Елена, территориально Виноградарь
Все до блиску 04 марта в 10:55
Ответ дляТуся муся
+380 93 125 57 67
Елена, территориально Виноградарь
Дякую