булоТАЙминуло• 04 марта 2024

А вы сейчас покупаете или продаёте жилье в Украине?

Результат:
вже голосів: 132
55 (41.67%) Результат
31 (23.48%) Не покупаю, но планирую покупа
16 (12.12%) Покупаю
15 (11.36%) Продаю
15 (11.36%) Не продаю, но планирую продава
СамавиховуюКота• 04 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Ні, це дешево
Інші по тисячі ує сотка вже продали
В крюківщині по 2500 тисяч доларів сотка
Тому я продаю задешево
Бо маю багато гектар
паї це ж земля с/г призначння. середня ціна 1к дол за га. що це у Вас за ціна така?

Люблю порядок• 04 марта 2024
Якщо б було своє житло, то продавала б. Я з Дніпра, боязко жити тут, близько до границі з сусідами-орками. Знімаю квартиру середнього бюджету, довгострокова оренда, потребувала деякого ремонту, робила, але дуже не спокійно на душі, не розуміння, що чекає далі. Хочу все ж таки переїхати на Західну Україну. У війну не переїжджаю, бо в мене в Дніпрі батьки та брат підліток. Батьки у віці, зовсім не хочуть переїжджати. Важко все це.
Маурита• 04 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Гостомель,600 ує сотка
Клас, у нас у богом забутому селі,
Зато екологія..
Просто Фіфа• 04 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
продавати нічого, бо знищено
купити нема за що
Просто побажаю вирішити це питання якоромга швидше
vikohka• 04 марта 2024
Ответ дляalisarich
Титова, Победа, Опытный
Придник? ТЭЦ?
Оскорбляю всячески• 04 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую. Нам з чоловіком вже не заробити на житло, ми 50+. Знищене на окупованій.
кнопкодав• 04 марта 2024
Свою продали, кращу купили, як раз перед початком війни збиралися, ось в цьому місяці нарешті здійснили

жінка незаміжня• 04 марта 2024
Хочу продати квартиру і купити маленький будиночок під здачу. Поки не знайшла свого варіанту.
Пригощаю кашею• 04 марта 2024
И покупаю, и продаю, нет нужного варианта. Но в разных частях Украины
Все питаю зарання• 04 марта 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Також під забудову можна , бо по генплану вона в межах міста
Отака ціна
СамавиховуюКота• 04 марта 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Отака ціна
Ну то це не пай напевно. Бо паї це були ділянки с/г призначення які утворилися в результаті паювання колгоспів.