Меломанка Маланка• 04 марта 2024
Кинути музичну школу?
Я проходила в музичну 5 років, вже надоїло, в 4 класі на останніх двох місяцях думала "треба закінчувати", але так і не зробила цього зараз мене вже тоже так. Я хочу кинути але чи потім буду жаліти про це. Я вже не можу, в мене часу не вистачає, я + ходжу на англійську і на танці, а в музичній там ше є хор, сольфеджіо, муз.література. І встигати це все робити ну дуже важко, ще й причому в звичайній школі я 7 клас і потрібно робити багато уроків. А це фізично неможливо зробити і не втомитися. З фортепіано мені приходиться найбільше працювати як говорить моя вчителька що я в неї найкраща "Я даю тобі непрості твори. Ти в мене хороша дитина.Ти все швидко вчиш, схоплюєш" – так вона мені сьогодні сказала. Ну я знала що вона ставе на мене за її словами великі надії. Ну мене це так бісить коли дітей ділять на категорії я виходить шо в категорії "талант супер". Я ще грала з дівчинкою ансамбль. Нас найбільше рухали, ми на кожному концерті, колег конкурс, МИ ЗАВЖДИ ПЕРШІ. Мене так вже бісить та музична, часу взагалі нема. Вчителі тиснуть на тебе, багато працювати особливо фор-но, не цікаво, кожен день туди йдеш. Мені подобається грати але я терпіти не можу цю класику, хочу дома продовжити грати твори такі які сучасні а не отих бахів і т.д. так скажімо «Для себе». Скажіть будь ласка порекомендуйте що мені робити, як мамі про це сказати. Розкажіть свої історії, чи жаліли потім що кинули?
Наполеон Бонапарт• 04 марта 2024
Ответ длямуха в кедах
кто осилил текст, что там кроме заголовка?
Я ні 🤣🤣🤣
ЧупакабраЗеБест• 04 марта 2024
ну я осилила.
автор, у вас кризис который надо пережить. вы окончите этот год. за лето обдумайте. может просить эстрадные произведения.
мы вот мутер на ф-но учим.
охрененно!
мы вот мутер на ф-но учим.
охрененно!
Я Головна• 04 марта 2024
Не похоже, что писал ребенок 12-13 лет.
По теме, окончить год и взять академ на год, а там будет видно
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну я осилила.
мы вот мутер на ф-но учим.
охрененно!
мы вот мутер на ф-но учим.
охрененно!
Ну не знаю, пам´ятаю минуле літо, що зробила собі манікюр (не короткий), а за інструмент за літо сіла ТІЛЬКИ З РАЗИ
ЧупакабраЗеБест• 04 марта 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
ну и что, отдыхать тоже надо. вобщем дотяните этот год. там сами посмотрите.
Аноним_1857• 04 марта 2024
Если надоело, бросайте. Я 8 лет отмучалась, с тех пор ни разу инструмент не открывала.
Аноним_1857• 04 марта 2024
Насчёт как сказать маме, ну тут же сказали, вот и маме так же, с аргументами.
Аноним_1857• 04 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Какой сакральный смысл тянуть до конца года?
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
Логічно
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
Минулого року хтіла дотягнути, так помучилась щоб його дотягнути
Аноним_1857• 04 марта 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Логічно
Вы поступать в училище не планируете же? Оставьте музыку как просто хобби для себя, нет никакого практического смысла ходить через силу на все эти сольфеджио и т.д.
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
Ні, в мене по професії взагалі на інше тягне
Пузата Хата• 04 марта 2024
Я кинула консерваторію в 19 років. Не пошкодувала)
Автор, якщо вас нудить від музичної школи, кидайте. Якщо просто втомились - намагайтесь розставити пріоритети, розподілити час і довчитися.
Аноним_1857• 04 марта 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Ну вот и играйте только для себя, все равно основы уже изучили очевидно
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Забула сказати, гуляти не маю коли, прогулянки це відпочинок, завжди таке є ’всі йдуть гуляти, а я вчити фор-но’, пам´ятаю я 2 години сиділа за одним твором
Снідаю авокадо• 04 марта 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
моя донька в 6 класі тільки пішла в муз школу і теж на фортепіано.
але через вік!!!! її не прийняли в перший клас, а запропонували клас естетики, чи щось таке. це як курси, але навчатись також треба 6 чи 7 років. і вона відвідує лише заняття по фортепіано - 2 рази на тиждень. література і сольфеджіо - по бажанню. в кінці навчання також повинна отримати сертифікат чи якийсь документ про закінчення музичної школи, якщо закінчить звісно, не кине. ціна звісно в міс як на ’стаціонарі’ за рік. можливо і у вас так можна
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
Так і я так думаю основне знаю то чому б не грати дома
Аноним_1857• 04 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
И куда тот сертификат?))
ЧупакабраЗеБест• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
не всем дано понять. вот вам не дано.
Аноним_1857• 04 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
не всем дано понять. вот вам не дано.
Ой не смешите))
Снідаю авокадо• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
И куда тот сертификат?))
? туди, куди і дипломи про вищу освіту, курси іноземної мови чи іт
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Диплом про закінчення муз школи
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну а вона збирається десь поступати по музичному?
Аноним_1857• 04 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Это все бесполезные бумажки. важны лишь знания и опыт
Меломанка Маланка
• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
Мені теж так здається
Снідаю авокадо• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
Аноним_1857• 04 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
А что, автору нужно образование в сфере музыки?
Снідаю авокадо• 04 марта 2024
Ответ дляАноним_1857
автор же написала чітко, що ні. яке це має відношення до коментаря про ’безполезніе бумажки’?
Аноним_1857• 04 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну вот в данном случае для автора эти сертификаты бесполезны.