Капитанша• 04 марта 2024
Хто розбирається у вирощуванні помідорів
Якщо температура 10-15 градусів, то вже можна купувати помідоровий кущ в горщику для тераси чи ще замерзне?
Паспортний стіл• 04 марта 2024
Якщо вночі не має приморозків, то не замерзне, але розвиватися теж не буде
Капитанша
• 04 марта 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Нема, але і не тепло , не більше 10
Паспортний стіл• 04 марта 2024
він буде скидати квіти, або плоди не будуть зав´язуватися, поки не стане тепліше.
але не загине. буде помаленько рости
Мотористка• 04 марта 2024
Если рассада маленькая еще, ее полезно закаливать. Днем выносить на прохладную террасу, а вечером в тепло. Это стимулирует наращивание корневой системы.
Заліковий троль• 04 марта 2024
Для теплиці можна, або якщо тераса закрита, бо ще морози будуть...змерзне
Всех анонимов аноним• 04 марта 2024
ні ще рано. помідору треба температура вище 20 градусів вдля вегетації , цвітіння.
Дело было давно• 04 марта 2024
Автор, смотря где вы. У меня на юге в теплице рассада уже начинает зацветать, там 23 град. Я уже и не уношу на ночь домой, надеюсь скоро и в землю высадить. Закаливание полезно.
Україна понад усе!• 04 марта 2024
Ответ дляКапитанша
Нема, але і не тепло , не більше 10
Для помидор нормально. Ночью должно быть не ниже +10. Они выживают и при меньшей тем-ре, но могут начать болеть.