Леннон_Жив!• 04 марта 2024
У кого есть примеры возрастной беременности
Хорошие примеры, без последствий
Nastya-3178• 05 марта 2024
Мене народила мама в 42,5
Я в неї перша дитина, до того лікарі казали що вона безплідна
Гадаю_По_шнуркам• 06 марта 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Народжуючи в такому віці потрібно бути готовою, що вас називатимуть бабусею дитини і вона рано залишиться без батьків. Потрібно мати дуже вагомі причини для такого кроку. Якщо ви їх маєте - тоді народжуйте.
Боже-боже, які стереотипи обмеженої людини 🤦🏼♀️
Нещодавно мені знайома сказала, що треба народжувати до 30. Я народила другу дитину в 38. Каже: побачимо, що ти скажеш, коли малій буде 16-17. І це мені сказала 33-річна, жирна, недоглянута жінка, яка має вигляд 45-річної, не брешу, і я ка не має ні квартири, ні навіть роботи! От хто намагається нав´язати нам свої тупі думки! 🤦🏼♀️ Очманіти, коротше
Пасхальний тролік• 06 марта 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
По-перше я не нав´язую нікому своєї думки, а висловлюю свою. По-друге, я бачила реакцію дітей, чиї мами на випускному виглядали краще випускниць , яким було 37-38 років в гарній фізичній формі і мам , яким було біля 60 років, що виглядали як бабця з села. Написала те, що бачила на власні очі, свої переконання нікому не нав´язую, тому можете не чманіти
Lesik_2013• 06 марта 2024
Мені здається, що питання зовнішності це взагалі якесь десяте питання. Зараз з війни повернуться люди на візках, з протезами. Тому, вікова мама точно буде непомітною.