Викупана• 05 марта 2024

А існують бабусі, для яких внуки нормальні? Не занадто худі?

У нас кожен дзвінок: ти дітей годувала? Нічого, що вони і самі, як захочуть , можуть взяти.
Ще до молодшого не так. А старший якби була їх воля, то тільки у них би й сидів. За столом. І їв, їв, спав, їв. Він від природи худощавий. Їсть більше ніж ми з молодшим разом. Але по ньому не видно. Навіть медсестра в школі переважувала і психолог запитував, чи достатньо його годують.
Син ще додумався бабусі і дідусеві це сказати. Пожартував, блін.
У вас бабусі такі самі? Це для усних баьусів внуки худі занадто?
Заставляличка• 05 марта 2024
Ответ дляпалка-копалка
Наша бабушка отмороженная, будет кормить всем, что внук попросит, вопреки здравому смыслу. И запихивать по сто раз в день. Причем сама всякие пиццы/сосиски не ест - а то поправится, а ребенку - да по фиг, он же ребенок. И своего сына тоже закармливала.
Моя мама своей внучке, у которой диабет 1 типа, тайком от родителей пихала конфеты в карманы. Когда брат узнал, перестал с ней общаться.
Пи Пи Пилюля• 05 марта 2024
Я така бабуся
І сама важу 47 кг
палка-копалка• 05 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Убила б на хер... Я когда узнала, что мой 4-летний сын у бабушки съел 7 бутебродов с колбасой, я сказала, что в следующий раз он придет со своей едой, раз ей впадлу оторвать жопу от дивана и приготовить что-то адекватное.
Пусин Кукин• 05 марта 2024
Я була дуже худощава. Але бабуся мені про це не казала і не напрягала їжею. Вона з нами жила.
ротцвеники• 05 марта 2024
Свекри не дуже й виготовлюють, а діти не люблять те, що вони готують. А в питання раціону в нашому домі давненько не лізуть, бо чоловік свого часу дав зрозуміти, що це наше життя, а не їхнє. Моя мама теж не виготовлює, бо вже вік поважний. Часто каже, що старший погано їсть (так і є), але в мене одна відповідь: ’Вмов поїсти або нагодуй сама’. Я ні за ким не бігаю, як голодні, то поїдять.
Я на хвилинку• 05 марта 2024
В нас теж така біда ) Я вже сьогодні не витримала, рявкнула на маму - що син не голодний, їжа на столі є, захоче поїсть.
В мами пунктік відносно їжі і її внуків. Син в мене високий і дуже худий, кістки випирають під шкірою, але він не їсть - він як сіножатка молотить. То мама постійно плаче що дитятко недоїдає ) Був в неділю в бабусі в гостях: смажена картопля, відбивні, солянка, домашня піца, пиріжки з капустою, ватрушки з сиром і варенням, пиріжки з гарбузом і мандаринами, не враховуючи домашнього оселедця і маринованих мідій, чай, компот і бутерброоди не рахуються. Це наготувала бо внук прийде і його потрібно кормить. Дитина за весь день не змогла стільки всього з´їсти, тут дорослого б розірвало від такого об´єму, і мама плачеться що він голодненький бо на її думку погано їв на протязі дня ) На наступні вихідні син не хоче йти в гості )
УжеВотДа• 05 марта 2024
В мене мамі 58 років,онучці 8,ніхто нікого не змушує їсти,але донька реально худа
Бокс-орун• 05 марта 2024
внук дуже худенький, не кажу, бо син теж був худий...
автор Викупана • 05 марта 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
О, це точно як у нас. Старший такий. Високий, ребра світяться. Але реально їсть багато. І я намагаюся ж щоб збалансовано. Єдине, що все без хліба.
Боже, що я постійно вислуховую. Як приїжджає - вареники, пельмені, котлетки, качечку, пиріжечки . Все для внучка. А це на днях вирішили , що він сильно витягнувся, дуже схуд і я не годую
Кракадэ• 05 марта 2024
Ответ дляВикупана
У мене схоже
Я вранці відразу на кухню і снідати. Це прямо правило.
Єдине, оце буквально рік як навчилася викидати те, що не доїла. Це насправді дуже складно. Навіть фізично взяти тарілку і викинути з неї.
Що цікаво, то я помітила, що насправді я зранку не голодна, десь до 10-11 години можу не снідати якщо мені нікуди не треба йти і потім десь після 16 знову захочу їсти. Навіть якщо напередодні вечеряла о 7 і потім нічого не їла. Але якщо я поснідаю з 7 до 8, тому що мені треба кудись їхати, то потім вже близько 12 або трохи пізніше я починаю хотіти їсти
ПробілНеПрацює• 05 марта 2024
Мне 40 лет. И бабушка все так же переживает, что я худая