Редисочка• 05 марта 2024
Базовий лонгслів
Скільки, на вашу думку, треба мати в гардеробі? В мене багато, ношу як під одяг або просто
Результат:
вже голосів:
24 (88.89%)
Небагато до 10-ти
3 (11.11%)
Багато більше 10-ти
КарамбОлька• 05 марта 2024
Я только лонгсливы или термо для горнолыжки и ношу, у меня их штук 20
дама_из_декрета• 05 марта 2024
Я люблю такие штуки, черный, белый, цветной и ещё пара укороченных - всего 5 получается
Редисочка
• 05 марта 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
В мене два)
В мене багато, бо часто їх перу. Максимум 2 дні поносила і до прання)
П´яна вишня• 05 марта 2024
Базовых лонгсливов у меня нет. Есть один с кружевными вставками на плечах и один с рисунком ’Языческая лиса’
Редисочка
• 05 марта 2024
Ответ дляСкользкая
Якраз шукаю.Де купляли? Киньте силку будь ласка
В мене від різних брендів. Я за один день їх не назбирала. І маю з різними вирізами.
M&S подобається
H&M
Zara
Hugo. Дорогий, але пережив стільки прань і далі відмінний стан
А фото випадкове, це
M&S подобається
H&M
Zara
А фото випадкове, це
Незнакомлюся• 05 марта 2024
Есть два, очень хорошее качество от Некст. И базовые футболки на сезон отлично, у меня белые. И цена доступная вполне.
Редисочка
• 05 марта 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Взагалі не розумію , нащо вони. Не ношу
Наприклад, під светр. Особливо з якісних тканин (вовна) не будеш прати часто, а лонгслів, як перший шар чудово допомагає уникнути частого прання.