Мурка в бурке• 05 марта 2024

Отменить 8 марта!

Видела тут недавно законопроект ВР об отмене 8 марта как правздника.
Что скажете? Отменить или оставить?
Результат:
вже голосів: 376
298 (79.26%) Оставить 8 марта
78 (20.74%) Отменить 8 марта
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
Тоді і хлопцям потрібне таке свято. Але ви ж бачите, що зараз змінюється відношення до гендерної політики в цілому в світі. Тому не вважаю це гарною ідеєю, буде багато протистояння з боку лгбт-спільнот, транснгендерів тощо
19 листопада - Міжнародний день чоловіків і хлопців, з 1999 року. 45 країн святкують

Семицветка• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
Я працюю у приватній компанії з німецькими інвестиціями. Нам дали вихідний день на 8 березня цього року. Минулого року не давали
В Германии это тоже праздник. Сегодня беседовала с фермитершей - 8 марта утром идёт на укладку в парикмахерскую и потом они идут в ресторан.
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляРеалістка
Згодна. З роками все менше людей будуть знати і пам´ятати, звідки взагалі взялась ця дата.
В нашій школі не святкують давним-давно років 10. А останні кілька років таке нагадування від адміністрації.
автор Мурка в бурке • 05 марта 2024
Ежегодный прайд «Дни равенства и гордости» состоится с 6 по 10 сентября в трех городах – Николаеве, Херсоне и Одессе.
В этом году в программе «Дней равенства и гордости» – семинары для врачей и психологов, волонтерский форум, мастер-классы, вечер ЛГБТ-культуры, ярмарка художественных изделий, встречи с масс-медиа и многое другое.
Об истории и миссии движения рассказывают председатель общественной организации «Ассоциация ЛГБТ «ЛИГА» Олег Алехин и менеджер по стратегической коммуникации Владислав Острейко.
автор Мурка в бурке • 05 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Но училкам то бухануть хочется...
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Но училкам то бухануть хочется...
Мають день вчителя і останній дзвінок для святкування
автор Мурка в бурке • 05 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Так два раза бухануть, а так три!
Asteroidea• 05 марта 2024
Ответ дляOksana0612
В скількох з цих 45 країн цей день державне свято і вихідний?
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
8 березня в багатьох країнах теж не вихідний

Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
Ким святкується
45 країн
Антигуа і Барбуда
Аргентина
Австралія
Австрія
Багами
Бангладеш
Бельгія
Болгарія
Боснія і Герцеговина
Ботсвана
Бурунді
Велика Британія
В´єтнам
Гана
Гренада
Данія
Зімбабве
Ізраїль
Індія
Ірландія
Італія
Канада
Кайманові острови
Китай
Кіпр
Куба
Латвія
Литва
Мальдіви
Мальта
Мексика
Непал
Острів Мен
Пакистан
Південна Африка
Польща
Португалія
Румунія
Сейшельські Острови
Сент-Вінсент і Гренадини
Сент-Кітс і Невіс
Сент-Люсія
Сполучені Штати Америки
Танзанія
Тринідад і Тобаго
Угорщина
Україна
Хорватія
Філіппіни
Франція
Швеція
Ямайка
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
Цікаво, що традиції масштабно відзначати 8 Березня прижилися переважно у країнах так званого «соціалістичного табору», на які вплинув СРСР чи Китай. Міжнародний жіночий день є національним святом та офіційним вихідним в Анголі, Гвінеї-Бісау, Замбії, Камбоджі, Кенії, КНДР, Монголії, Уганді та Еритреї.
автор Мурка в бурке • 05 марта 2024
Сент-Кітс і Невіс та Пеніс
Asteroidea• 05 марта 2024
Ответ дляСемицветка
Зараз вам напишуть, що це нащадок ГДР та вона досі під впливом раданщини
LiliaCh• 05 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Тем более старое поколение женщин уже уходит кому нужно было 8 марта
новое уже будет праздновать 25 февраля
Нікому не забороняють приймати подарунки 8 березня.
Якщо для когось це привід задовбати чоловіка, що сусідкі подарували квіти, а в неї навіть вази немає, то це інше питання.
Asteroidea• 05 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Школа може не святкувати, але це державне свято і адміністрації школи варто про це памʼятати. Ніхто не може заборонити дитині подарувати букет квітів улюбленій вчительці.
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
В нас і без заборони, ніхто не робить цього, вже давно.
автор Мурка в бурке • 05 марта 2024
В КНДР празднуют 8 марта?
Asteroidea• 05 марта 2024
Ответ дляOksana0612
І що нам тепер робити, підлаштовуватися під них? З чого це раптом наші традиції гірші за традиції інших країн? Чому постійно варто озиратися на сусіда? Так, переймати гарний досвід інших це ок, але і свого цуратися не треба. Краще б перейняли досвід сплачувати податки чесно, дотримуватися правил дорожнього руху та законів в цілому. Не купувати дипломи у навчальних закладах, не давати хабарі за здачу іспитів, не купляти довідки. Не красти все що погано лежить на роботі. Та хочаб дотримуватися чистоти у місцях загального користування та туалетах особливо.
Семицветка• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
Мы в очень западной Германии. Здесь и духу совка и ГДР не было.

Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
В Німеччині тільки в Берліні святкуюють і ще в одній землі.
Asteroidea• 05 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Ким святкується
45 країн
Антигуа і Барбуда
Аргентина
Австралія
Австрія
Багами
Бангладеш
Бельгія
Болгарія
Боснія і Герцеговина
Ботсвана
Бурунді
Велика Британія
В´єтнам
Гана
Гренада
Данія
Зімбабве
Ізраїль
Індія
Ірландія
Італія
Канада
Кайманові острови
Китай
Кіпр
Куба
Латвія
Литва
Мальдіви
Мальта
Мексика
Непал
Острів Мен
Пакистан
Південна Африка
Польща
Португалія
Румунія
Сейшельські Острови
Сент-Вінсент і Гренадини
Сент-Кітс і Невіс
Сент-Люсія
Сполучені Штати Америки
Танзанія
Тринідад і Тобаго
Угорщина
Україна
Хорватія
Філіппіни
Франція
Швеція
Ямайка
Державне свято і святкується це різні речі.
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
Спокійно, я Вам відповіла на ваше ’ В скількох з цих країн вихідний’.
Coffee is Love• 05 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Как рабочий много где праздную, но выходным он быть не должен, в смысле красным в календаре, просто день когда можно выпить на работе
Тоді навіщо ви пропагануєте його заборону, а не робочий день?
Coffee is Love• 05 марта 2024
Ответ дляTiratops
В Италии в этот день женщины собираются на девичник и во многих клубах бесплатный мужской стриптиз) но без выходного.
Це мило
автор Мурка в бурке • 05 марта 2024
Ответ дляCoffee is Love
Именно рабочий!
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
Ясно що різні. Он 7 січня скасували як вихідний святковий день в Україні але багато людей продовжує святкувати саме в цей день.
Asteroidea• 05 марта 2024
Ответ дляOksana0612
І що? Так, прижилося, бо підтримувалось на державному рівні. І прошу відзначити, що підтримувалось в Україні всі 30+ років її незалежності, тому що підтримувались українські жінки, а не радянські. Це українське державне свято, яке має міжнародне походження. Хочте ви того чи ні, а ми всі родом з совка або наші батькі з нього родом. То нам відхреститися від батьків за те, що вони були піонерами, комсомольцями та потім партійними?
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
А з чого ви зрозуміли що я хочу чи не хочу? Всього лише цитата з інтернету))
Oksana0612• 05 марта 2024
Ответ дляAsteroidea
Я не з совка
Asteroidea• 05 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Ви цітуєте просто так чи тому, що згодні з цитатою?