05 марта в 21:51

Не прокидаються ахатини зі спячки…

Запечатались, тримаю під водою і нічого(
Скорая помощь 05 марта в 21:53
Я викинула
На жаль
Черепаху теж
3 7
Трохи злякана 05 марта в 21:53
Им можно под водой?
автор Почемучка 05 марта в 21:53
Ответ дляСкорая помощь
Я викинула
На жаль
Черепаху теж
Черепахи також впадають в спячки?
Не можу викинути, вона все ще жива… якщо викинути, то точно помре
Трохи злякана 05 марта в 21:54
Ответ дляПочемучка
Черепахи також впадають в спячки?
Не можу викинути, вона все ще жива… якщо викинути, то точно помре
Ну подождите.
Я бы не выбрасывала
П´яна вишня 05 марта в 21:54
Через время ещё подержите по тёплой водой, им надо время. Значит долго спасли
Скорая помощь 05 марта в 21:54
Ответ дляПочемучка
Черепахи також впадають в спячки?
Не можу викинути, вона все ще жива… якщо викинути, то точно помре
Мої засохли
Трохи злякана 05 марта в 21:54
Ответ дляСкорая помощь
Я викинула
На жаль
Черепаху теж
жах
КапитанльнаЯ 05 марта в 21:55
Ответ дляСкорая помощь
Я викинула
На жаль
Черепаху теж
В смысле, живыхно в спячке? И черепаху?
західний_діалект 05 марта в 21:56
А там пленочка есть? Снимите пленочку и под воду.
Тепличная 05 марта в 21:57
тут были истории, черепаху похоронили, а потом она вылезла .
А потом другая вспомнила и заплакала что свою похоронила в коробке и она не смогла вылезти
Слоник-тоник 05 марта в 21:57
Меня не было дома полгода. Попросила маму по возможности (обстрелы) попасть домой ко мне и собрать доки и выкинуть ахатину, я была уверена, что без еды, отопления она давно ушла в мир иной и завонялась. Мама пришла, говорит под плёнкой шевелится. Оставили. Через 8-9 мес я уже приехала и тёплой водой смыла пленку, обновила грунт, наваляла еды и воды. Ахатина живее всех живых, гоняет кругами по контейнеру. Но моей уже больше пяти лет на тот момент было. У меня не прихотливая ретикулята
Скорая помощь 05 марта в 21:58
Ответ дляКапитанльнаЯ
В смысле, живыхно в спячке? И черепаху?
Ні
Вони так і не прокинулися
Не знаю
Чому (
автор Почемучка 05 марта в 22:05
Ответ дляП´яна вишня
Через время ещё подержите по тёплой водой, им надо время. Значит долго спасли
Так, це правда((( вже відпечатались, але не вибили цю шторку.. допомогти чи мають самі?
Слоник-тоник 05 марта в 22:09
Ответ дляПочемучка
Так, це правда((( вже відпечатались, але не вибили цю шторку.. допомогти чи мають самі?
Водой смойте, под струю немного теплую
П´яна вишня 05 марта в 22:12
Ответ дляПочемучка
Так, це правда((( вже відпечатались, але не вибили цю шторку.. допомогти чи мають самі?
Дайте им тоже время, они сонные, если открыли то живые, можно их оставить и положить их любимую вкусняшку рядом, вылезут
автор Почемучка 05 марта в 22:14
Ответ дляП´яна вишня
Дайте им тоже время, они сонные, если открыли то живые, можно их оставить и положить их любимую вкусняшку рядом, вылезут
Вже поклала, сподіваюсь, дякую 🙏
А я кумедна 05 марта в 22:18
Допомогти.Знов під теплу воду саме шкуркою тою що засохла,і пальцем потроху туди-сюди її.Зіскользне поступово.Бо зараз ще холодно їм,вони активно видряпуватись не будуть.А потім вівсянку залити гор.водою і як буде теплою дати поїсти.На моїх це було суперпоживна їжа,їли добре і не цементувались потім.Вони якщо померли,там запах буде як у мідій тухлих,не помилитесь.А живих розконсервувати реально
1 1
Голубая фишка 05 марта в 22:21
Ответ дляПочемучка
Так, це правда((( вже відпечатались, але не вибили цю шторку.. допомогти чи мають самі?
Почитайте про завиток. Может они за него ушли и можно очень очень аккуратно помочь. И не утопите их в воде, возможно брызгать лучше если уже подержали.
автор Почемучка 05 марта в 22:50
Ответ дляА я кумедна
Допомогти.Знов під теплу воду саме шкуркою тою що засохла,і пальцем потроху туди-сюди її.Зіскользне поступово.Бо зараз ще холодно їм,вони активно видряпуватись не будуть.А потім вівсянку залити гор.водою і як буде теплою дати поїсти.На моїх це було суперпоживна їжа,їли добре і не цементувались потім.Вони якщо померли,там запах буде як у мідій тухлих,не помилитесь.А живих розконсервувати реально
Дякую за пораду з вівсянкою! Бо я поклала їм улюблену їжу і не їла зовсім(((( сподіваюсь її з’їсть
Одна вилізла, а інша ні(((
А я кумедна 05 марта в 23:10
Ответ дляПочемучка
Дякую за пораду з вівсянкою! Бо я поклала їм улюблену їжу і не їла зовсім(((( сподіваюсь її з’їсть
Одна вилізла, а інша ні(((
Другу під воду.Вот чесно,в мене прожили три ахатіни 9 років,і я досить спокійно їх відмивала від цієї штукоатни,якою вони закриваються.Спочатку лила воду десь 38 зверху на панцир,вона під цементом,взагалі не уявляю як їх можна втопити.Потім як більш схоже на їх природні умови,перевертаю боком і ту ж воду на цей цемент.Час від часу легенько пальцем натискаю туди -сюди,потім вони виділяють слиз і починає трохи сховатись ця кришка,ось тоді зняла і викинула.Саму ахатіну ще тримала під теплою водою пузом,потім саджала їсти на блюдце з вівсянкою,інколи влітку на огірки.Вони часто взимку консервуються,і коли холодно в домі або сухо.Не хвилюйтесь, купайте))
1 1
автор Почемучка 05 марта в 23:14
Ответ дляА я кумедна
Другу під воду.Вот чесно,в мене прожили три ахатіни 9 років,і я досить спокійно їх відмивала від цієї штукоатни,якою вони закриваються.Спочатку лила воду десь 38 зверху на панцир,вона під цементом,взагалі не уявляю як їх можна втопити.Потім як більш схоже на їх природні умови,перевертаю боком і ту ж воду на цей цемент.Час від часу легенько пальцем натискаю туди -сюди,потім вони виділяють слиз і починає трохи сховатись ця кришка,ось тоді зняла і викинула.Саму ахатіну ще тримала під теплою водою пузом,потім саджала їсти на блюдце з вівсянкою,інколи влітку на огірки.Вони часто взимку консервуються,і коли холодно в домі або сухо.Не хвилюйтесь, купайте))
Зробила як ви сказали і друга вилізла, але нічого не їли… дати їм час? Чи в їжу постійно тикати? Такі сонні🥺