Пані з калабані• Изменено 05 марта 2024
Что происходит с человеком
Живём вместе два года. Последний год невозможно с ним ни о чем поговорить: вспыхивает, как спичка, орёт и убегает, чтобы не разговаривать на темы выяснения отношений. Ничего нельзя решить полюбовно - все заканчивается скандалом.
Подскажите, может в нем демон сидит?
Может негативный опыт прошлого на него так действует?
Или в нем демон сидит, т к знаю, что было на него воздействие магии?
Подскажите, может в нем демон сидит?
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
То в його житті з´явиться ’його людина’, яку він покохає?
Я сподіваюсь на це. Він же кохав багато разів. Але буде ще.
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Заповняє його пустоти. В нього чорна діра усередині. Йому завжди мало. Любові. Уваги. Порад. Ніжних слів. Тепла.
Чорна діра - це як? Реально йому пороблено?
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Тобто він кохав багато разів, а саме мене не кохає, правильно?
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Може. Років з 15, а ще більше з років 23 з ним щось дивне. Але я не вчений щоб пояснити що це. В нього просто нема захисту. Ні від людьских слів, ні від вірусів, ні від чого.
Чеширская кошечка• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Так, питання є), але підкажіть, будь ласка, звідки Ви знаєте, що він мене любить? Мені тут майже всі в один голос дали зрозуміти, що він мене не любить (( і що мені треба від нього тікати
Відповіді на всі Ваші питання в середині Вас. Все що потрібно- це прислухатись до себе.
Знаєте, я, наприклад, взагалі не вірю у випадковості, в тому числі в те, що Ви випадково прожили 2 роки з цим чоловіком))).
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Закохувався, хотів сексу з багатьма.
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Дуже багато часу присвячено вивченню чоловічої психології) ...в тому числі
Підкажіть, будь ласка, з Вашої точки зору, що робити)?
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Закохувався, хотів сексу з багатьма.
Я розумію, але саме мене він не кохає і зі мною йому не хочеться сексу, правильно?
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Його ненавидить якась жінка старшого віку? Сильно старшого, похилого?
Мама? :(
Або бабця але не та з якою виріс.
Мама? :(
Або бабця але не та з якою виріс.
Смурфетта• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Нужно вызвать экзорциста, потому что вашим мужем овладел демон
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
Как верующий человек, я не хочу верить в магию. Но знаю что есть злые люди.
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Мама? :(
Або бабця але не та з якою виріс.
Мама? :(
Або бабця але не та з якою виріс.
Так, є таке. А кажете, що минуле не бачите) Може побачите, ця жінка похилого віку робила йому приворот, а потім відворот на свою онуку, щоб він на ній одружився, а коли зненавиділа його, то пішла робити відворот?
Чеширская кошечка• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Уточніть конкретніше, будь ласка, Ваше запитання)
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Я вижу не глазами. И может я вообще шучу.
Разве экстрасенсы существуют?
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Як поводитись з чоловіком, щоб було порозуміння? Як з ним спілкуватись надалі? Чи дійсно я не його людина і мені потрібно піти з його життя?
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Уходить молча.
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Разве экстрасенсы существуют?
Но Вы же увидели ненависть пожилой женщины) Значит должны увидеть, делала ли она приворот и отворот относительно своей внучки к нему и от него?
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Я не экстрасенс
Я просто...не знаю как объяснить. Это так не работает. Я вижу очертания бабци злой. А кто она я не знаю.
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Разве экстрасенсы существуют?
Так Вы пошутили, что он меня не любит? Такие шутки - жестокие, т к мне рыдать хочется и ком в горле стоит (((
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Я не экстрасенс
Т е приворот/отворот не видите?
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Т е приворот/отворот не видите?
Я ничего не вижу такого или не знаю как это понять.
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Мне лично мало интересны слезки других (живых и здоровых) мужчин.
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Я написала о своих слезках, а я женщина, а не мужчина)
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
И Вы мне не ответили: мч, с которым я живу, в меня даже не влюблялся и секса со мной ему не хочется?
Злюсь до кипіння• 06 марта 2024
1. Наркотики
2. Его что-то не устраивает в вас/ в ваших отношениях. Есть какой-то раздражающий фактор, причина недовольства.
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Женщине плакать о мужчине зашквар. Если он кондом, то в урну его. Всплакнуть втихаря в подушку и будто его никогда не было.
Пані з калабані
• 06 марта 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
1. Наркотики
Спасибо большое и Вам за уделённое время и внимание , я понимаю, что есть раздражающий фактор - а что именно его раздражает и не устраивает в наших отношениях - подскажите, пожалуйста.
И Вы тоже считаете, что не любит меня?
Чеширская кошечка• 06 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Як поводитись з чоловіком, щоб дійти порозуміння?
Порозуміння- дуже влучно підібране Вами слово- це ж щоб один одного розуміти! Для того щоб почати розуміти свого чоловіка, я маю
1)зрозуміти себе і ЧЕСНО відповісти собі на питання:
- чому я з цим чоловіком?
- чи бачу я майбутнє з ним?
- як кого ( в ролі кого) я бачу його в майбутньому?
Це називається- визначитись.
Доречі, питання шлюбу Ви вже обговорювали?
Як з ним спілкуватись?
Як то кажуть: ротом в вухо))) Так),все геніальне- просто, лише перед цим ще треба навчитись робити це правильно - по-жіночому, а тут вже підтягуються питання, а що таке бути жінкою? хто це така? яка вона? в чому її призначення?
На останнє питання я відповіді не знаю.
Це вирішувати тільки Вам.
Особисто я, коли задовбалась збирати 10-й раз(а може й більше) ті речі, то зрозуміла, що можу вчитись бути собою, бути жінкою на своєму чоловікові))
- чому я з цим чоловіком?
- чи бачу я майбутнє з ним?
Це називається- визначитись.
Як з ним спілкуватись?
На останнє питання я відповіді не знаю.
Це вирішувати тільки Вам.