Мурка в бурке• 06 марта 2024

Шмигаль розкрив план повернення громадян в Україну з-за кордону

Прем´єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що для повернення українців з-за кордону не будуть застосовувати адміністративні заходи. Громадян планують заохочувати стимулами та кращими можливостями.

Про це повідомила пресслужба Камбіну.

"Йдеться не про адміністративні заходи, а виключно про стимули. Більше безпеки, більше умов для життя, більше можливостей самореалізації", — сказав Шмигаль.

За словами прем´єра, на це працюють програми всередині країни, такі як: єВідновлення, єОселя, гранти та доступні кредити для старту власного бізнесу.

Також в Україні продовжується швидке відновлення — з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили 9,3 млрд гривень для ремонту житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів критичної інфраструктури.

Раніше науковиця в галузі соціальної економіки Елла Лібанова заявила, що поки триває гаряча фаза війни в Україні складно говорити про повернення українських біженців додому. Вона вважає, що навряд чи хтось візьме на себе відповідальність й наражатиме людей на небезпеку.

Також ми писали, що уряд Польщі планує змінити правила для українських біженців у вигляді скорочення пільг.

Крім того, уряд Нідерландів виступив за скасування частини пільг для українських біженців. Депутати країни вважають, що українці з доходами мають платити за житло.
Takamaka• 06 марта 2024
Ответ дляVlada-Maria
типу, лежить пляцком і пробує з колін встати? та фабрику може і на лежачи замутити, щоб того Пороха за пояс заткнути
Або вона теж виробник солодких горішків, а «Рошен» то просто конкурент для її бізнесу, хтозна)) Або солодкого дуже хочеться, але з якихось причин не можеться, не думаю, що зарплатня у ботів хороша

Vlada-Maria• 06 марта 2024
Ответ дляTakamaka
Манька і виробник - це як дві рельси колії))))
Takamaka• 06 марта 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ну даремне Ви так, теми та коментарі виробляє на Порадниці «стаханівськими» темпами.
Kawka• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
уряд Польщі планує змінити правила для українських біженців у вигляді скорочення пільг.

тоже не плохо!
интересно каких...
шото я пильг не замечала...
Kawka• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
наверное есть раз сидят там
не сидят, а работают!
Takamaka• 06 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Пока советчицы обсуждают, как украинцев будут возвращать из Европы, самые прошаренные украинцы массово переезжают в США.
И как долго/сколько раз так бегать придется?
Пиона• 06 марта 2024
Ответ дляVA 11
Мої знайомі всі повернулись, навіть з трьома дітьми. Тут є гарне житло, бізнес. За кордоном не всі хочуть працювати на заводі з ранку до ночі.
А якщо люди втратили в Україні все, то мабуть краще закордоном .
Всіх шкода, і тих, хто тут живе, і тих, хто за кордоном.(((
У нас Теж троє дітей і ми повернулися. Причому старшим 17 . І через пів року, коли їм виповниться 18, станемо невиїзні. Але це наш вибір. Вдома житло, бізнес. І свої люди. Свій народ. Я коли повернулася, готова була з касирами з супермаркету обійматися. 🥰
Kawka• 06 марта 2024
Ответ дляValentina shop2020
Завидуете тем копейкам,который платит Польша
так нет там никаких копеек именно по беженству
давно все работают и те же 800 зл на ребенка получают владельцы карт побыту, которые получили по работе
Сонная Сова• 06 марта 2024
Ответ дляПиона
Если прилетит ракета, толку с того жилья и бизнеса, а когда придут тцк за детьми то и вообще.

Uebersetzerin• 06 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
А что в США?
Медом помазано?
Везде нужно пахать и свое здоровье тратить...
дивчинка• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
наверное есть раз сидят там
Они сидят там, а ты сидишь тут, злишься и завидуешь)
Camomile-Anna• 06 марта 2024
Ответ дляVlada-Maria
7% - це як ’кінець епохи бідності’)))реально ті 7% ’одним движением руки превращаются....’
Не знаю. Я вирішила його не брати. Бо один приліт і ...кредит є, а житла немає
spain2406• 06 марта 2024
Ответ дляСонная Сова
Людей это устраивает наверное, или думают, что их не коснется. Но и хорошо, чем больше вернется самостоятельно, тем меньше будут дергать тех, кто возвращаться не собирается
Мимо_шла• 06 марта 2024
Удачи ему😂
Честное слово, нашим беженцам в Украине платят 50 баксов, в той же Германии намного выше.
Минимальная ЗП в Украине вообще не рассчитана на то,что бы кто-то выжил на неё,минимальная ЗП в Европе позволит вам закрыть мин требования.
И так во всём,никто не вернётся за льготным кредитом
spain2406• 06 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Правильно делают
Мимо_шла• 06 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
И молодцы, правильно делают.
Dzvo• 06 марта 2024
Ответ дляviter33
Думаю, більше повернеться, ніж 1/3
Коли припиняться усі програми підтримки, а орендувати житло в тій-же Німеччині ой як недешево (в тих містах, де є високооплачувана робота і багато вакансій). А орендувати в райцентрі Черкаської області (після війни) в рази дешевші. ніж в будь-якому місті Європи
Але давайте дочекаємося кінця війни - це головна умова.
В райцентре Черкасской обл и до войны работы не было и люди ездили на заработки. А теперь эти люди забрали свои семьи за границу, дети там учатся, все интегрируются, с чего им возвращаться?
Басина• 06 марта 2024
Ответ дляIrina-5d24
Розкажіть хто покарає винних якщо вони і є ті хто карає? Невже самі себе?
Вони ж не вічно будуть тими, хто карає?
Mary-7b23• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
уряд Нідерландів виступив за скасування частини пільг для українських біженців

хороший стимул для возвращения
и не поспоришь
Навряд ли это стимул для возврата , зарплаты высокие в Нидерландах, вот если зарплаты упадут ниже украинских и работы не будет - то тогда вернутся.

Анжелика_я• 06 марта 2024
Ответ дляУслада
800+ це не пільга, це платять всім на дитину.
Так там не працювали люди, щоб ці кошти отримувати... Не платили податки.
Irina-5d24• 06 марта 2024
Ответ дляБасина
Вони ж не вічно будуть тими, хто карає?
А оце не факт. Все може бути...
Басина• 06 марта 2024
Ответ дляIrina-5d24
А оце не факт. Все може бути...
Та не дай Бог!
Павела• 06 марта 2024
Побачила у тг. Хто ці люди, вони вже всі на фронті?
viter33• 06 марта 2024
Ответ дляDzvo
Ще раз кажу - коли закінчаться всі програми підтримки українських біженців (після війн ).
І абсолютно не факт, що тоді (без підтримки) зможуть собі дозволити жити наші в таких д-вах, як недешева Німеччина.
Так, в Польщі зможуть.
Irina-5d24• 06 марта 2024
Ответ дляБасина
Та не дай Бог!
На рашке тоже так не думали в 90ые, а вон оно уже 25й год сидит...
Dzvo• 06 марта 2024
Ответ дляviter33
Так, в Польщі зможуть.
Сейчас даже без поддержки Германия выгоднее Польши, и уж точно выгоднее райцентра, где работы нет. А если ещё и люди на съеме
Борисфенка• 06 марта 2024
Спочатку скасували виплати ВПО в Україні, а тепер кличуть біженців? Щоби що?
owl62• 06 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Здається в Чернівцях прикладом від автомата вдарили. Якщо це норма, то цікаво що тоді не норма.
Читала сьогодні, що того ухилянта який побив працівників військомату, суд виправдав. Він мабуть розраховував сховатися у тюрьмі на пару років за дрібне хуліганство
Услада• 06 марта 2024
Ответ дляПавела
задайте ці ж питання тут, на советчиці, побачите інший процент.
Ці опитування зовсім не обєктивні.
Полковой раввин Изя• 06 марта 2024
Ответ дляTakamaka
Я думаю, кто убежал или убежит в США, там уже и останутся. В Чикаго в центре уже прямо целые украинские кварталы.