Мурка в бурке• 06 марта 2024

Шмигаль розкрив план повернення громадян в Україну з-за кордону

Прем´єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що для повернення українців з-за кордону не будуть застосовувати адміністративні заходи. Громадян планують заохочувати стимулами та кращими можливостями.

Про це повідомила пресслужба Камбіну.

"Йдеться не про адміністративні заходи, а виключно про стимули. Більше безпеки, більше умов для життя, більше можливостей самореалізації", — сказав Шмигаль.

За словами прем´єра, на це працюють програми всередині країни, такі як: єВідновлення, єОселя, гранти та доступні кредити для старту власного бізнесу.

Також в Україні продовжується швидке відновлення — з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили 9,3 млрд гривень для ремонту житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів критичної інфраструктури.

Раніше науковиця в галузі соціальної економіки Елла Лібанова заявила, що поки триває гаряча фаза війни в Україні складно говорити про повернення українських біженців додому. Вона вважає, що навряд чи хтось візьме на себе відповідальність й наражатиме людей на небезпеку.

Також ми писали, що уряд Польщі планує змінити правила для українських біженців у вигляді скорочення пільг.

Крім того, уряд Нідерландів виступив за скасування частини пільг для українських біженців. Депутати країни вважають, що українці з доходами мають платити за житло.
Sentjabrinka• 06 марта 2024
Ответ дляellllena.ua
Ну не для того Германия сейчас финансирует языковые курсы и оплачивает услуги по признанию дипломов, интегрирует наших детей, чтобы потом всех выставить. Работы валом, втч экономистам.
Увидела не сразу что вы пишете про 55+...
Посмотрим как оно будет, их тоже учат на курсах, работа может тоже найдется.
Языковые курсы обязательны для всех беженцев, так было абсолютно всегда,. Именно в германии меньше всего трудоустроено украинцев. И если бы действительно нужны были рабочие руки, то разрешение на работу можно было бы и до войны получить, но германия разрешение на работу украинцам не выдавала

МАМА НИКИТКИ-2• 06 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Виженуть на вулицю? У нас теж їм нікуди діватися. Знайома моєї подруги з Авдіївки зараз влаштувалася до будинку престарілих, бо більше нема куди.
Думаєте далі будуть тримати на пособіях? Не думала, що такі наївні ще є?
Захист закінчиться і всі, хто не буде змоги легалізуватись поїдуть додому. А легалізуватись зможуть, ой як небагато
A no name• 06 марта 2024
Ответ дляdajkiri-irina
800+.40+,медицинское страхование,возможность доя детей ходить в школу и садик. Были программы на лекарства,300 зл едноразово и много локальных программ. Это не льготы?
Ви в Польщі?
Хіба 800 на дітей лише для українських дітей? Ні. Хіба українці отримують 40 злотих? Ні, їх отримували поляки, що давали притулок українцям на початку війни. Українці тих грошей не бачили. Хіба школа чи садок лише для українських дітей? Знову ні. Про разові 300 злотих не чула, може комусь і були. Але якщо на них орієнтуватися, то українські впо явно вигідніші будуть.
То про які ’пільги’ мова? В Польщі немає виплат українським біженцям і ніколи не було. Українці там працюють, так само як і в Україні, сплачують там податки. Ви сплачуючи податки маєте право на школу для дитини? То чому українська дитина не може?
Заздрість людська не має меж. Але заздрити українцям у Польщі то дно. В Україні так не пашуть, як українці в Польщі.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 марта 2024
Ответ дляellllena.ua
Аха… Я так зрозуміла ви в Німеччині?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 марта 2024
Ответ дляПавела
Мене бентежить, що ці жінки з дітьми шукають кращої долі закордоном і там будують своє життя, в Україну не поспішають повертатись, бо тут їм не дають достатньої допомоги. Бентежить, що чоловіків виловлюють, як худобу, тому на зараз більшість намагаються втекти з України. Так, це заслуга влади, бо вони показали, що залишатись тут небезпечно не тільки з огляду на бойові дії. А тому, що закриті в клітці. І мами вивозять дітей, підлітків. От це бентежить.
Давайте будем чесними, більшість в тій де Німеччини зовсім не з найнебезпечніших районів. І справа не в допомозі, а в шарі. Найбільша кількість біженців в Німеччини… з чого б це такий вибір.
Щодо виплат в Україні, то почитайте чи послухайте економістів. 90% бюджету Україні це дотації від партнерів. Україна ще дуже довго тримається, і магазини не пусті, і виплати є, і пенсії платить.
felin• 06 марта 2024
Ответ дляТашаНаташа
Так это что мне теперь в Польше придётся работать что ли, а не на пособие сидеть?! Капец...
А, спокойно , я ж и так 2 года работаю, потому в Польше пособий нет))))
Ой, доповню, а +800 злотих на дитину до 18 років! Ой, йо і дітям вже далеко не 18😂😂😂.
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Думаю старим і інвалідам якесь соціальне койкомісце виділять. Бо у нас їм гнити під парканом. Зараз відміняють впо 2014 року, а там теж і старі, і інваліди. Арабів же не виганяють?
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ще б довше протрималася, якби та допомога не осідала по кишенях.
Korsika999• 06 марта 2024
Ответ дляA no name
Ви в Польщі?
++++++Всё так и есть

Павела• 06 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так-так, одна з найбагатших по ресурсах країна Європи, чомусь на дотаціях. Весь час найбідніша, чому б це? Про економіку нашу, як про померлого або хороше, або нічого. Над нею можна вже панахиду відправляти. І це також заслуга не тільки кацапів. В тінь чому багато пішло?
У мене з усіх родичів, знайомих, знайомих знайомих тільки одна сім´я поїхала в Німеччину. Немає жодної знайомої, яка б сама виїхала на виплати, а чоловік тут, такі залишаються в Україні по зрозумілих причинах. Всі виїхали повними сім´ями в США, Англію, Канаду, Італію, Австрію. Всі працюють, всі з дітьми. Правда переважно їхали до родичів, які допомогли перший час. Думаєте вони повернуться? Одиниці. Ті хто тут, то задумуються, як виїхати, або на крайній випадок вивезти на навчання підлітків. Ви не бачите трагедії в цьому? Владі замість того, щоб заохочувати залишатись, повертатись в Україну, запевнити громадян, що немає чого боятись, ваші життя, права цінні, робить все навпаки. Транслює всяку дич на центральних каналах, налаштовуючи тільки ще більше негативно проти країни, в особі її керівників. Про чоловіків взагалі промовчу, вони ніхто.
VitalinkaGL• 06 марта 2024
Пофиг на его хотелки)
я была в ВБ сама с детьми полтора года,как сыр в масле)сняла дом,работала,училась)
так мне 42😄будет
еще думала,а может...когда нибудь)
муж.приехал 5 мес.назад)работает)без языка)в складе Теско,упаковщик,читай грузчик)26000 чистыми в год.
Сказал мне через месяц,я не дурак,ехать назад)
Продадим квартиру и будем обживаться тут,благо БРП пока на 4.5 года
Vlada-Maria• 06 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Так працювати мало,треба карта,ви різницю не бачите
я прекрасно бачу, що ви маніпулюєте в намаганні видати бажане за дійсне) працювати не мало, не було би устави, подались би на карти і так само працювали. Власне, як і до війни працювали сотні тисяч заробітчан
Vlada-Maria• 06 марта 2024
Ответ дляUebersetzerin
Удовольствие быть дома, в своем жилье, а не платить огромные суммы и упахиваться на работе

Не все, кто уехал, смогут потянуть жизнь за границей после того, как закончится война и не будет льгот и прочего. Плюс непонятно как с документами - какие требования будут после окончания войны к оформлению документов для пребывания. Если такие же как сейчас, то большая половина эти требования не потянет, потому что нужно иметь огромные легальные доходы, чтобы оформить документы для пребывания
то навіщо тепер убиватись і гадати, а тим більше тим, хто нікуди не їхав? Час покаже що і як
Vlada-Maria• 06 марта 2024
Ответ дляПавела
так вона сама Нікітку свого вивезла в США, покинула на поталу Пороху свій ’вирок’ і звідти переймається чогось долею біженців в Європі
frumoasa17• 06 марта 2024
Ответ дляowl62
Читала сьогодні, що того ухилянта який побив працівників військомату, суд виправдав. Він мабуть розраховував сховатися у тюрьмі на пару років за дрібне хуліганство
І з чого він ухилянт?
Правильно зробив, що відметелив тцкашників. І суд молодець.
Shocolad• 06 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Давайте так. Польща відміняє всі плюшки що надала. Доступ до роботи, медицини, освіти, про виплати взагалі мовчу. Шо робити будете? 90 днів і Велком в Україну?
Соцдопомога це не тільки про гроші.
Работать в польше себя не уважать.
owl62• 06 марта 2024
Ответ дляЧаюри
До будинку престарілих в Україні чи Німеччині?
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляowl62
В Україні. А знайома матір не може знайти, там взагалі трагедія, матір з деменцією, шукають через волонтерів і ніяк.
Соната любви• 06 марта 2024
Ответ дляowl62
у нас страной правит четырежды уклонист.
ему когда тцк вручит повестку?

правильно и сделал, что побил.
врагам народа нужно давать отпор.

раньше были продажные полицаи, предававшие и убивавшие своих, ради немецких плюшек.
сейчас эту роль выполняют тцк.
с полицаями партизаны успешно справлялись.
надеюсь с тцк тоже будут справляться, отстаивая свое право на свободу и жизнь.

owl62• 06 марта 2024
Ответ дляСоната любви
ему когда тцк вручит повестку?

правильно и сделал, что побил.
врагам народа нужно давать отпор.

сейчас эту роль выполняют тцк.
Мне вот странно, что суд этого уклониста оправдал. С какой целью? Может уклонист надеялся, что дадут срок за мелкое хулиганство и он пересидит в тюрьме пару лет, а там и война закончится
Mangoskin• 06 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Оббирают немцев , мстят за дедов .
Думала , что все уже поняли , а оказывается нет 🤣
Mangoskin• 06 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
І з чого він ухилянт?
Те , кто давал присягу и десятилетиями протирал штаны , за бюджетные деньги , сейчас по улицам ловят гражданских , чтоб кинуть вместо себя на фронт . Во сюрр .
Чаюри• 06 марта 2024
Y6vtug3tge• 06 марта 2024
Ответ дляОлечка79
Тем кто тут остался повышение цен, заоблачная коммуналка, отлов тцк и куча тупых законов с нарушением прав человека . А уехавшим там плюшки и сюда зазывают плюшками 😂
Вы откуда пишете?Могу вам отдать всё свои плюшки,в виде утраченного имущества, которое наживалось более 20 лет.Все плюшки в Рубежном. Ключи от квартиры не нужны, она открыта 2 года стоит-заходите,живите,ешьте плюшки.
Marina444448• 06 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Глупости. Все почти кого я знаю из опасных регионов, а если из безопасных то тоже остаются заграницей совершенно по другим причинам и дело совсем не в шаре. Я не в Германии, а в Чехии и тут никакой ’шары’ не было и нет, а украинцев оооочень много, все работают, жилье арендуют, выплаты если и есть то мизерные. А возвращаться не хотят т.к. страшно возвращаться в страну без определенного будущего, тут уже что-то налажено за это время, стабильность хоть какая-то, а что в Украине ждёт этих людей? работой их не обеспечат, безопасность под вопросом, будущее детей, их образование под вопросом, да и существование самого государства в будущем тоже под вопросом... Пока не будет хоть какой-то ясности (даже плохие новости лучше подвешенного состояния как по мне) вряд ли многие захотят вернуться, особенно те кто работает заграницей.
Y6vtug3tge• 06 марта 2024
Ответ дляviter33
Коли:
1) закінчиться війна
2) не буде програм підтримки укр.біженців в ін.країнах
то 80% біженців швидко повернуться
1)куди мають повернутися люди із зруйнованих міст ,коли закінчиться війна?
2)якщо закінчиться підтримка в інших країнах, то вона раптом почнеться в Україні?і хіба в Україні більше варіантів роботи і зарплата вище, ніж в Європі?
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляY6vtug3tge
Тут одна строче весь час, що у нас купа класних будинків за 3 тис доларів, де можна розводити корів і вирощувати картоплю
nata.ant• 06 марта 2024
Ответ дляVlada-Maria
В чому маніпуляція,в тому що зараз спрощені умови і до війни,щоб отримати карту зарплата повинна була бути більше 600 злотих на особу,банально тобі і 1000 злотих вистачить)а зараз повинна бути мінімалка 4300 брутто,з літа ще більше буде .Тому писати про тисячі заробітчан, взагалі не в тему,бо умови вже інші
Kittu2008• 06 марта 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Нет )

Один раз 300 злотых, 40+ не лично деньги в руки, в компенсация полячку, давшему жильё, ажиотёр могло быть каким угодно и отношение.

Школы бесплатные и для детей иностранцев не украинцев
Олечка79• 06 марта 2024
Ответ дляY6vtug3tge
Оставьте свой пафос при себе. Выехавших голых и босых мизер , чем тех , кто за халявой поехал . Еще оттуда пытаются учить как жить нам, тут оставшимся .