Мурка в бурке• 06 марта 2024

Шмигаль розкрив план повернення громадян в Україну з-за кордону

Прем´єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що для повернення українців з-за кордону не будуть застосовувати адміністративні заходи. Громадян планують заохочувати стимулами та кращими можливостями.

Про це повідомила пресслужба Камбіну.

"Йдеться не про адміністративні заходи, а виключно про стимули. Більше безпеки, більше умов для життя, більше можливостей самореалізації", — сказав Шмигаль.

За словами прем´єра, на це працюють програми всередині країни, такі як: єВідновлення, єОселя, гранти та доступні кредити для старту власного бізнесу.

Також в Україні продовжується швидке відновлення — з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили 9,3 млрд гривень для ремонту житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів критичної інфраструктури.

Раніше науковиця в галузі соціальної економіки Елла Лібанова заявила, що поки триває гаряча фаза війни в Україні складно говорити про повернення українських біженців додому. Вона вважає, що навряд чи хтось візьме на себе відповідальність й наражатиме людей на небезпеку.

Також ми писали, що уряд Польщі планує змінити правила для українських біженців у вигляді скорочення пільг.

Крім того, уряд Нідерландів виступив за скасування частини пільг для українських біженців. Депутати країни вважають, що українці з доходами мають платити за житло.
Павела• 06 марта 2024
Ответ дляUebersetzerin
А я за кордоном і бачу, як тут виживають наші і я в тому числі. І тут майбутнього теж не бачу(

Тому і кажу, що все не так просто для більшості виїхавших.
Звісно, дай бог, щоб повернулись, щоб було куди і у мирну країну.

liss• 06 марта 2024
Ответ дляМир Регланов и Футболок
А ви хоть в курсі які пільги були у українських біженців в Польщі?

Ах, да: працювати на каторжних роботах, куди не йдуть поляки.
Мой знакомый там работает строителей , жена его в садике на кухне помогает . И говорят это еще для Польши круто , много наших на заводах где калечатся и погибают , он в шоке пребывал узнав что там за условия (((
Поляки со своими пильгами и их отменами веселят , они к них были там пару месяцев от начала войны .
Jimson• 06 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Про таке не чула, але знаю, що там нелюди працюють.
Удалено администрацией...
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляnata.ant
А в ЕС,вона собі житло купить?
Там видно буде, нехай не чіпають людей, як самі не здатні допомогти, інші допоможуть.
Услада• 06 марта 2024
Ответ дляdajkiri-irina
800+.40+,медицинское страхование,возможность доя детей ходить в школу и садик. Были программы на лекарства,300 зл едноразово и много локальных программ. Это не льготы?
800+ це не пільга, це платять всім на дитину.
nata.ant• 06 марта 2024
Ответ дляliss
що значить на заводах погибають? Ви думаєте там лише бідні українці працюють,поляків немає?)
nata.ant• 06 марта 2024
Ответ дляУслада
Всім це тільки громадянам,всім іншим при наявності карти побита з доступом до ринку праці,а зараз біженцям платять не зважаючи ,є карти,чи працює людина не важливо
Sara Ice• 06 марта 2024
Ответ дляliss
Я вообще не понимаю людей кто в Украине рожает сейчас .. честно
Обставини різні в кожної родини. Чоловіки більшість невиїзні. А що робити жінкам? Роки ідуть, війна надовго. Тому кожна сім´я робить свій вибір.
Услада• 06 марта 2024
Ответ дляnata.ant
якщо люди путають пільгу з соцвиплатами, то навіщо тут розповідати?

Takamaka• 06 марта 2024
Ответ дляJimson
Прекратите нагнетать. Вот когда начнут травить собаками, тогда уже перебор. Сейчас все в пределах нормы, нужно только немножко потерпеть.
Вместо собак дроны.
Павела• 06 марта 2024
Ответ дляTakamaka
Вместо собак дроны.
точно, бредні дикого послухати, то одразу стає зрозуміло, яке майбутнє у нас, тих, хто закритий тут у клітці.
Еленнн• 06 марта 2024
Ответ дляTakamaka
Вообще поражает само наличие формулировки «административные меры», пусть и в контексте, что их якобы не будет. А что, вопрос так мог бы стоять в принципе? Наши граждане — преступники или крепостные?! Кто дал власти полномочия и права распоряжаться людьми, как собственностью?
ну так люди ж самі і дали те право розпоряжатися своїми життями, ( так як підказує багаторічний професійний досвід вибраного)., поставивши одну галочку..
З чим нас усіх і вітаю. ми здивували увесь світ.
Takamaka• 06 марта 2024
Ответ дляПавела
Слухала, волосся дибки, особливо, про «зачистку».
То ще й прикордонники використовують дрони для відлову «ухилянтів». Кордон з Європою укріплений так, ніби наш справжній ворог саме там. Проте на сході та північному сході через кордони гуляють рашистські дргшники, періодично бачу у новинах.
zztop-b844• 06 марта 2024
Ага, держи карман шире шмыгаль!

Без упрощенки, которую хотят отменить, мне эта страна вообще нафиг не нужна.

Без льгот заграницей лучше, чем со льготами в Украине.

А мужчинам в Украине вообще дорога в один конец. Не понимаю какие их льготы привлечь могут в Украину.
Viktoria_St• 06 марта 2024
Ответ дляVlada-Maria
з тих, що при Пороху були побудовані, ці упирі благополучно відвели ще задовго до війни, спрезентували їх оркам
Читаю наших военных, то писали что какие-то ещё есть. А эти нихрена не делают, только бабло пилят и ухылянтов ловят
zztop-b844• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
не может же ЕС вечно кормить беженцев
Сможет, это не дохлая украинская экономика, это махина
Viktoria_St• 06 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Скажіть будь - ласка, а чи є план у нашого вельмишановного керівництва як залишити в країні тих, хто зараз в Україні?
Естественно есть. Зря что-ли погранцам выдали дроны с тепловизорами? Теперь так просто Тису не переплыть
ok1904• 06 марта 2024
Ответ дляTakamaka
не погоджуся. Ви дуже помиляєтеся. але пояснювати не буду,
Sara Ice• 06 марта 2024
Ответ дляViktoria_St
Це стосується чоловіків. Є ще молодь, жінки. Чи в них країна не зацікавлена?

Павела• 06 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Вигляладає, що ні. Це все пов’язано.
Takamaka• 06 марта 2024
Ответ дляok1904
Можливо, бо читаю новини, проте, звісно, більшість усього не бачу на власні очі. Але щодо чого саме помиляюсь? Не відстежують дронами «ухилянтів»?
forumchanka• 06 марта 2024
Ответ дляliss
кошмар
forumchanka• 06 марта 2024
Ответ дляTakamaka
Вместо собак дроны.
вместо конфет и орешков сладких-дроны
forumchanka• 06 марта 2024
Ответ дляПавела
у меня прекрасное будущее.и у моих детей.они уже всем обеспечены.и горбатится по чужих краях на панов не будут.
Еленнн• 06 марта 2024
Ответ дляSara Ice
зацікавлена. Зараз поки призиву жінок немає.., але ж у нас все можливо.
dajkiri-irina• 06 марта 2024
Ответ дляУслада
Ок,но раньше,чтобы их получить,надо было выполнить ряд требований. А бесплатная медицина?
Viktoria_St• 06 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Женщин не выездные мужчины держат.
dajkiri-irina• 06 марта 2024
Ответ дляУслада
А какие должны быть льготы еще,в честь чего? Польша далеко не богатая страна
Услада• 06 марта 2024
Ответ дляdajkiri-irina
ну так и я о том. какие там льготы?
Услада• 06 марта 2024
Ответ дляdajkiri-irina
какие требования? заполнить онлайн анкету? или вы о чем?