06 марта в 21:34

Суми, як ви?

Дякувати богу що не як в Одесі звичайно, але як же це все страшно(
13 28
автор AnnaOst 06 марта в 21:39
Бляха, хто ті курки що ліплять рукаліцо?
вре_Динка 06 марта в 21:46
Тримайся
СhanelKa 06 марта в 21:47
Що сталося ?
2 2
автор AnnaOst 06 марта в 21:49
Ответ дляСhanelKa
Що сталося ?
Вранці три дрони прилетіли. В лікарню, в котельню іншої лікарні, а от куди третій не зрозуміло. І більше 200 квартир постраждало. Але ніхто не помер наче
24 1
автор AnnaOst 06 марта в 21:49
Я не моніторила новини, я знаю від родичів. Не було нічого в новинах?
1 3
v.melnik_km 06 марта в 21:49
Ответ дляAnnaOst
Вранці три дрони прилетіли. В лікарню, в котельню іншої лікарні, а от куди третій не зрозуміло. І більше 200 квартир постраждало. Але ніхто не помер наче
Кошмар, бідні люди…
2 7
зорi 06 марта в 21:50
Ответ дляAnnaOst
Бляха, хто ті курки що ліплять рукаліцо?
Ви ж за кордоном
7 3
автор AnnaOst 06 марта в 21:51
Ответ длязорi
Ви ж за кордоном
А типу як я за кордоном то в суми дрони не можуть прилетіти?
8 21
зорi 06 марта в 21:51
Ответ дляСhanelKa
Що сталося ?
Ви ж за кордоном теж.
5 2 7
СhanelKa 06 марта в 21:51
Ответ дляAnnaOst
Вранці три дрони прилетіли. В лікарню, в котельню іншої лікарні, а от куди третій не зрозуміло. І більше 200 квартир постраждало. Але ніхто не помер наче
Горе 😢
Не бачила в новинах(
owl62 06 марта в 21:51
Ответ дляAnnaOst
Я не моніторила новини, я знаю від родичів. Не було нічого в новинах?
Було в новинах, все так, як Ви розповыдаєте
Подрысь 06 марта в 21:52
Ответ дляAnnaOst
Я не моніторила новини, я знаю від родичів. Не було нічого в новинах?
мне кажется, публикуют новости, где есть жертвы, либо когда что-то происходит в столице. Остальные города по местным пабликам.
1 17 4
СhanelKa 06 марта в 21:52
Ответ длязорi
Ви ж за кордоном теж.
Не пишіть мені. Дякую
14 1 2
автор AnnaOst 06 марта в 21:53
Ответ дляПодрысь
мне кажется, публикуют новости, где есть жертвы, либо когда что-то происходит в столице. Остальные города по местным пабликам.
Ясно. Блін який же все це лютий звиздець
1 6 1
зорi 06 марта в 21:55
Ответ дляAnnaOst
А типу як я за кордоном то в суми дрони не можуть прилетіти?
А чому ви не вдома як я?Не працюєте на економіку,не донатите як ми вдома?Помітила,що ті,хто виїхав,більше переживають ніж не виїхавші.Це нагнітання чи виправдання як добре ,що виїхали?У вас немовля?У нас теж в родині.Але навіть думки не було кинути країну.
зорi 06 марта в 21:56
Ответ дляAnnaOst
А типу як я за кордоном то в суми дрони не можуть прилетіти?
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 06 марта в 21:57
Ответ длязорi
А чому ви не вдома як я?Не працюєте на економіку,не донатите як ми вдома?Помітила,що ті,хто виїхав,більше переживають ніж не виїхавші.Це нагнітання чи виправдання як добре ,що виїхали?У вас немовля?У нас теж в родині.Але навіть думки не було кинути країну.
Удалено администрацией...
marydgayne 06 марта в 21:57
Ответ длязорi
Ви ж за кордоном теж.
многие тут за границей. и что?
13 6
автор AnnaOst 06 марта в 21:58
Ответ длязорi
Удалено администрацией...
зорi 06 марта в 21:58
Ответ дляСhanelKa
Не пишіть мені. Дякую
Ви Київ покинули.Навіки.Продаєте квартиру.Живете вже 2 роки в іншій країні і працюєте на ту економіку.А я вдома.Трішечкі різниця між нами є.У вас вже своє життя і турботи.
СhanelKa 06 марта в 22:01
Ответ длязорi
Ви Київ покинули.Навіки.Продаєте квартиру.Живете вже 2 роки в іншій країні і працюєте на ту економіку.А я вдома.Трішечкі різниця між нами є.У вас вже своє життя і турботи.
Удалено администрацией...
зорi 06 марта в 22:01
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Ким і чим я проплачена?У вас усі проплачені,хто живе і працює в Україні і діток народжує.Бо я написала як є.Я думаю,українцям в країні видніше,ніж людям за 4 тис км
3 13 12
annac 06 марта в 22:02
Ответ дляПодрысь
мне кажется, публикуют новости, где есть жертвы, либо когда что-то происходит в столице. Остальные города по местным пабликам.
Утром в новостных телеграмм каналах было
зорi 06 марта в 22:02
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Це ваша особиста справа
3 6
Mangoskin 06 марта в 22:05
Ответ дляСhanelKa
Не пишіть мені. Дякую
Манька сегодня в ударе .
зорi 06 марта в 22:05
Ответ дляСhanelKa
Удалено администрацией...
зорi 06 марта в 22:08
Я розумію,коли дівчатка ,хто в країні пишуть,але за 4 тис км...ви мені вибачте.
20 8
СhanelKa 06 марта в 22:08
Ответ длязорi
Удалено администрацией...
Ок 🙏вашими молитвами і величного
СhanelKa 06 марта в 22:09
Ответ дляMangoskin
Манька сегодня в ударе .
То канабіс
sheerlee 06 марта в 22:10
Ответ длязорi
Ви Київ покинули.Навіки.Продаєте квартиру.Живете вже 2 роки в іншій країні і працюєте на ту економіку.А я вдома.Трішечкі різниця між нами є.У вас вже своє життя і турботи.
За переход на личности здесь бан дают сразу же .
Вы уже на личности тут через одного перешли .
Посмотрим как быстро забанят .