06 марта в 21:34

Ситуація з майстром манікюру

Ходжу до одного майстра кілька років.
Ціна не низька, клієнтів у неї багато, планує розширятися. Відносини товариські, за кілька років знайшли теми для розмов.
Претензій до її роботи немає. Але недавня ситуація не дає мені спокою. Тут більше не про роботу, а ставлення.
За всі роки кілька разів було, що на одному нігті злазило покриття, просто знімалося. Так як інші дев´ять носилися прекрасно, то розумію, що то випадковість. Якщо це за пару днів до запису, то я їй показувала фото, але не наполягала на "ремонті". Тут ось таке трапилося вперше за багато місяців посередині строку, тобто ітиму до неї тижнів через півтора.
Пишу, показую. Вона пропонує мені час, який мене ніяк не влаштовує - дуже рано (я живу далеко, ранок розписаний по хвилинах), дуже пізно або на ранок аж через два дні. Тобто ніяких поступок за рахунок інших клієнтів. І це нормально! Але я помітила, що у цій сфері ніколи точно не буває, я приходжу завжди вчасно (робота навчила), але завжди чекаю хвилин 10-15. То невже я багато хочу, щоб мене прийняли коли мені зручно? Адже це не мій косяк.
Ще додам, що я не просила, а мені ніколи не пропонували знижку на наступний раз за "ремонт", хоча я позапланово витрачаюся на дорогу і підлаштовуюся.
Результат:
вже голосів: 134
79 (58.96%) Майстер права
55 (41.04%) Я права
За ким я буду? 06 марта в 21:36
мань, всунь меня меня где то завтра послезавтра....пожалуйста
8 1
Love_Love_Love_ 06 марта в 21:38
Я ніколи не чекаю 10-15 хвилин, завжди були хороші майстри з великою базою клієнтів і дорогою роботою.
1 6
Сиамская сороконожка 06 марта в 21:39
Ответ дляЗа ким я буду?
мань, всунь меня меня где то завтра послезавтра....пожалуйста
Число? Обязательно четверг.
Бабо-лебідка 06 марта в 21:40
Це не нормально абсолютно, щоб так часто покриття злазило.
У мене з моїм майстром ніколи такого не було. З іншими було раз чи двічі, але те, що ви описуєте - явно неякісне виконання роботи. І чого його їздити хз куди.
Love_Love_Love_ 06 марта в 21:40
В неї є свої правила роботи, мене таке теж напрягає, хтось запізнився на 10-15 хв, хтось прийшов раніше, ще вас всунь, весь день каламбур
Колдунья-вещунья 06 марта в 21:41
А я підтримаю автора. Коли виключали світло, то моя сушила через павер. Через 2 дні всі нігті почали злазити. Я попросила, що прийду нормально зняти, бо сама не маю чим. Каже ок, зараз гляну коли і передзвоню. Забула, я написала ій смс на другий день… Що ж , так і шукає мені місце і по сьогоднішній день
11 1
Забрызжу ядом 06 марта в 21:41
Вона вам не відмовила, але в неї запис, і чому , наприклад, мене, котра місяць тому записалась повинні стиснути ВИ? Її клієнти також не вині, в тому що у вас щось злізло. Вона запропонувала
Вам навіть декілька варіантів. Вам не підходить, то мабуть не так все й погано.
21 1
автор ФрекенБок 06 марта в 21:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ніколи не чекаю 10-15 хвилин, завжди були хороші майстри з великою базою клієнтів і дорогою роботою.
Я помітила, що для багатьох це норма, аж дивуються, що я прийшла за пару хвилин.
Тому я вже звикла, це не така проблема, щоб через неї міняти майстра, я звикаю до людей і важко сходжуся з новими.
3 1
Love_Love_Love_ 06 марта в 21:44
Ответ дляФрекенБок
Я помітила, що для багатьох це норма, аж дивуються, що я прийшла за пару хвилин.
Тому я вже звикла, це не така проблема, щоб через неї міняти майстра, я звикаю до людей і важко сходжуся з новими.
То домовтесь якось з нею. Так і скажіть що не маєте як, якщо лак злазить цілою пластиною проблема може бути в жирності пластини, в мене колись таке бувало на вказівних пальцях
автор ФрекенБок 06 марта в 21:44
Ответ дляБабо-лебідка
Це не нормально абсолютно, щоб так часто покриття злазило.
У мене з моїм майстром ніколи такого не було. З іншими було раз чи двічі, але те, що ви описуєте - явно неякісне виконання роботи. І чого його їздити хз куди.
Може ви й праві. Але як можна один зробити погано, а 9 добре? Я не розумію.
Щодо того чого їздити хз куди. То ви не знаєте моїх обставин, питання ж не про це
40каградусная 06 марта в 21:45
Полностью слез ноготь? У меня так не бывает. Бывало ножом отрезала, но там я сама виновата.
размахер 06 марта в 21:45
Тобто Ви ну ніяк не можете свої плани посунути...а вона повинна аж бігом?))
І мені здається,що там кожна вважає себе такою ’товаришкою’,що треба всіх заради неї кудись совати ...
1 3
Відморожена 06 марта в 21:46
Ситуация двоякая, если у нее реально все забито, то она и не может вас принять в то время когда вы хотите. Если она работает до 5-6, на ее месте я бы задержалась ( что я и делала) на полчаса и предложила вам время после работы исправить. А если клиенты записаны до 6 на весь день как она вам выкроит время между? На счет скидок..Не знаю, тут по обстоятельствам.

У меня были такие клиенты, что акрил умудрялись с мясом отдирать.. по пьяни)) Доказать, что вы этими ногтями не делали что-то активное сложно. Но со стороны мастера следует задуматься, может она поменяла материал иди у вас именно на этом пальце случились изменения в пластине и думать отчего так, вряд ли техника изменилась..
Также я не поняла какой срок вы носите покрытие?
автор ФрекенБок 06 марта в 21:46
Ответ дляразмахер
Тобто Ви ну ніяк не можете свої плани посунути...а вона повинна аж бігом?))
І мені здається,що там кожна вважає себе такою ’товаришкою’,що треба всіх заради неї кудись совати ...
Але ж провина не моя? Якби моя, механічне пошкодження, то я б підлаштовувалася,звісно
Сиренькая 06 марта в 21:48
Ответ дляФрекенБок
Але ж провина не моя? Якби моя, механічне пошкодження, то я б підлаштовувалася,звісно
Гарантія обычно 3-5 дней максимум. Что вы хотите от мастера через 2 недели?
11 2
автор ФрекенБок 06 марта в 21:50
Ответ дляСиренькая
Гарантія обычно 3-5 дней максимум. Что вы хотите от мастера через 2 недели?
Де написано про гарантії? Цікаво для себе.
І у мене це сталося на 5 день. Підпадає під ваші строки?))
автор ФрекенБок 06 марта в 21:53
Ответ дляВідморожена
Ситуация двоякая, если у нее реально все забито, то она и не может вас принять в то время когда вы хотите. Если она работает до 5-6, на ее месте я бы задержалась ( что я и делала) на полчаса и предложила вам время после работы исправить. А если клиенты записаны до 6 на весь день как она вам выкроит время между? На счет скидок..Не знаю, тут по обстоятельствам.

У меня были такие клиенты, что акрил умудрялись с мясом отдирать.. по пьяни)) Доказать, что вы этими ногтями не делали что-то активное сложно. Но со стороны мастера следует задуматься, может она поменяла материал иди у вас именно на этом пальце случились изменения в пластине и думать отчего так, вряд ли техника изменилась..
Также я не поняла какой срок вы носите покрытие?
Про строк.
Ношу 2,5-3 тижні, залежить від зручного для мене часу для запису, бо не завжди можу записатись коли хочу. Покриття ідеальне. Якби нігті швидко не відростали, то ходила б ще.
Це сталося на 5й день.
бЭйбА 06 марта в 21:56
Вважаю, що ви праві.
Я теж ходжу в студію де манікюр 800 грн, передмістя Київ.
Найдорожча студія в місті.
І ходжу до топ майстра, плачу за це дорого, і відповідно ставлення до мене теж вимагаю гідного: має бути ідеальна робота, покриття, без запізнень приймати мене, бо я завжди приходжу вчасно, робота має займати 1,5 години максимум, бо у мене розписаний вихідний по годинам.

Якось мене в студії записали до звичайного майстра, роботи у неї коштують 500-600 грн, робили криве покриття 2,5 години…
Вислухали від мене добряче!
Я запізнилась потім на усі зустрічі…
Тому мене знають як вибагливу клієнтку, бо вважаю, що я за це плачу не малі гроші!
6 2
Відморожена 06 марта в 21:57
Ответ дляФрекенБок
Про строк.
Ношу 2,5-3 тижні, залежить від зручного для мене часу для запису, бо не завжди можу записатись коли хочу. Покриття ідеальне. Якби нігті швидко не відростали, то ходила б ще.
Це сталося на 5й день.
Спросите у нее когда придете, не меняла ли она материалы, праймер, базу, так же сами внимательно смотрите на пластину. Есть причина почему покривите сошло. Или новый материал. Или ноготь. Техника у мастера не могла измениться как и порядок раз вы у нее давно и все ок было. В общем, для избежание в дальнейшем нужно выяснить причину. Т.к. если это будет повторяться то тут не важно есть окно или нет, вы сами вряд ли захотите ездить все время. На 3й неделе от мастера точно нет никаких гарантий, то есть случись это тогда уже новый маникюр.
Ищу Аленя 06 марта в 21:58
Автор, вы приходите и мастер лясы точит по телефону или чаи гоняет, почему задерживает вас? Или все ж таки, точно с таким же как вы клиентом занята? Должна бросить всех и вся ради вас, вы на особом положении? Ну правда…
Синди Кроуфорд 06 марта в 21:58
Ответ дляФрекенБок
Може ви й праві. Але як можна один зробити погано, а 9 добре? Я не розумію.
Щодо того чого їздити хз куди. То ви не знаєте моїх обставин, питання ж не про це
Отой один, який погано, він завжди один і той же?
автор ФрекенБок 06 марта в 21:59
Ответ длябЭйбА
Вважаю, що ви праві.
Я теж ходжу в студію де манікюр 800 грн, передмістя Київ.
Найдорожча студія в місті.
І ходжу до топ майстра, плачу за це дорого, і відповідно ставлення до мене теж вимагаю гідного: має бути ідеальна робота, покриття, без запізнень приймати мене, бо я завжди приходжу вчасно, робота має займати 1,5 години максимум, бо у мене розписаний вихідний по годинам.

Якось мене в студії записали до звичайного майстра, роботи у неї коштують 500-600 грн, робили криве покриття 2,5 години…
Вислухали від мене добряче!
Я запізнилась потім на усі зустрічі…
Тому мене знають як вибагливу клієнтку, бо вважаю, що я за це плачу не малі гроші!
Ви молодець! А я так не вмію
Єдина Країна 06 марта в 21:59
Вам запропонували варіанти коли можуть прийняти, що ви саме хочете від майстра, щоб когось відкинула на зручний для вас час? Я ходжу 4 роки до однієї, літом в одному місяці не записалася завчасно на педикюр, звісно мене вже нікуди не змогли вставити, не ображалась
1 2
автор ФрекенБок 06 марта в 22:00
Ответ дляИщу Аленя
Автор, вы приходите и мастер лясы точит по телефону или чаи гоняет, почему задерживает вас? Или все ж таки, точно с таким же как вы клиентом занята? Должна бросить всех и вся ради вас, вы на особом положении? Ну правда…
А хіба моя провина? Якби моя, то й питання не виникло
пАлАвинкА 06 марта в 22:00
Міняйте майстра! Їх зараз повно! Знайдіть хорошого і ближче до вас.
Шиворот Навыворот 06 марта в 22:00
Запишитесь в ближайший салон и вам сделают 1 ноготь.
автор ФрекенБок 06 марта в 22:01
Ответ дляСинди Кроуфорд
Отой один, який погано, він завжди один і той же?
Із усіх разів він найчастіше
Вкаблучках 06 марта в 22:01
Ответ дляФрекенБок
Може ви й праві. Але як можна один зробити погано, а 9 добре? Я не розумію.
Щодо того чого їздити хз куди. То ви не знаєте моїх обставин, питання ж не про це
Года полтора делала ногти у одной женщины. Она делала быстро, полтора часа на клиента. Один выходит, другой заходит. Она не работала прям целый день. Но если чп ,то могла клиента всунуть в течении дня. Раз я пришла, а она говорит,что лампу новую купила, дорогую, и так виновато,что у некоторых клиенток начал гель сходить раньше срока. Рассказывала,что долго подбирала гели, чтоб лучше ложились и держались. Ремонт был бесплатно. Моя коллега пару раз ремонтировала ногти. Никаких доплат. До этого была у мастера с рекламой в инсте, и кучей гонору. Если что не так,то это или пальцы не такие,или клиент не такой. Хвалила себя на каждом шагу. Но указательные пальцы не доживали у меня до конца срока. На тот момент казалось,что она лучшая. И место надо было выпрашивать. Вечно всё занято. Но незаменимых нет
автор ФрекенБок 06 марта в 22:02
Ответ дляЄдина Країна
Вам запропонували варіанти коли можуть прийняти, що ви саме хочете від майстра, щоб когось відкинула на зручний для вас час? Я ходжу 4 роки до однієї, літом в одному місяці не записалася завчасно на педикюр, звісно мене вже нікуди не змогли вставити, не ображалась
Провина тут не моя.
І мова іде не про повноцінний манікюр, а про один ніготь. Тобто по часу це небагато
1 4
Синди Кроуфорд 06 марта в 22:02
Ответ дляФрекенБок
Із усіх разів він найчастіше
То це може бути особливість цього пальця, а не косяк майстра