Бриджит_Фрикандо• 06 марта 2024
Чи допомогає матеріально вам чоловік, з яким ви зустрічаєтесь!?
Коли ви розлучені, є діти, і зустрічі відбуваються тільки по вихідним, і живете ви окремо. Чи тільки оплачує спільний відпочинок і якісь подарунки?
Якщо допомогає, то якою сумою?
Липка-прилипка• 06 марта 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Вот и я люблю уже лет 10 ♥️
Ну и я не работаю плюс 😝
Ребенок взрослый?
Багиня• 06 марта 2024
Ответ дляМао_Мяо
Мужик жлоб- это худшее что случалось со мной в жизни
Да. Часто жлоб еще и нарц или психопат и кобель.
И_В_офигительных_штанах• 06 марта 2024
Ответ дляБагиня
Даже когда сломала ногу, не дал денег. Во время войны. И ржал что не даст и копейки даже если буду голодать.
хм.. и каково вам с ним спать было? минет ему делать?
Багиня• 06 марта 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
После такой его жестокости я перестала его хотеть как мужчину.
И_В_офигительных_штанах• 06 марта 2024
Ответ дляБагиня
и? продолжаете с ним спать через силу? продолжаете отношения?
Багиня• 06 марта 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Нет. Я давно ушла.
И_В_офигительных_штанах• 06 марта 2024
Ответ дляБесбардак
А этот ничего не приносил, приходил пожрать. Фу, как вспомню...
зачем вообще приглашать мужчину на свою территорию??
Непозбувна Бентега• 06 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мій просто при зустрічі запитує, бо залишається на вихідних, що нам потрібно. Або привозить декілька кульків їжі, або разом йдемо в магазин, де він залишає 2-4 тис. грн., це Київ
Свої потреби і дитини звісно, я самостійно закриваю.
Ну як розуму нема то і далі самостійно закривайте. Знайшли чим хвастатись.
КликОЛЬКА• 06 марта 2024
Ответ дляБагиня
А на кой х он тогда нужен?
Ну якщо ви фрігидна то питання резонне.
Багиня• 06 марта 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну якщо ви фрігидна то питання резонне.
Як можна хотіти жлоба чи пополамщіка? Це взагалі не чоловік, а воно)
КликОЛЬКА• 06 марта 2024
Ответ дляБагиня
Для немічної рибки прилипали так)
Багиня• 06 марта 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Для немічної рибки прилипали так)
Не несите бред. Мужчина что не обеспечивает женщину это вошь, ничто, ноль, тряпка, слабак и тень настоящего Мужчины.
КликОЛЬКА• 06 марта 2024
Ответ дляБагиня
Ого вас криє, рибко)
КликОЛЬКА• 06 марта 2024
Ответ дляБагиня
Настоящій мужчіна, то такі старі хряки, фото яких губаті киці забувають виставляти в інста в репортажах з курортів
ЯНаПэПэ• 06 марта 2024
Ответ дляБагиня
Як я сміюсь з вашого повідомлення про вош 🤣
AmazingLady• 07 марта 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Женщина бы не написала про баб с прицепом и доплату.
Писала и будет писать..не расписывайтесь за всех
Ответ дляОскорбляю всячески
Щось тут тема колись була чи взяли б чоловіка який живе з дитиною, безпосередньо проживають разом ,так ось усі як одна ,а це жінки ,написали ,що фу ні в якому разі ,хіба що він мільйонер і найме прислугу та нянь...