Чебураха з перцем• 07 марта 2024

Дорослі діти.

Вчора дізналася, що син став чоловіком, в плані близьких стосунків. У мене чомусь дивні відчуття, я ж розумію, що це мало статися, але не думала, що якось дивно сприймається.
Як ви відреагували? Чи зовсім не задумувались? І чомусь якісь переживання...мабуть ніяк не усвідомлював, що діти виросли.
Пластилин_Колец• 07 марта 2024
Я десь колись у якійсь книжці вичитала, що підсвідомо мами не хочуть бачити ознаки дорослішання дітей бо якби така картинка в голові що в молодої дівчини не може бути дорослих дітей. Дитина дорослішає значить я старію.

Мейк-ап форева• 07 марта 2024
И скока з сыночке?

Мои еще пупсики. Есть сколько-то времени не думать об этом
Мейк-ап форева• 07 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Шо-шо, но стареют и те кто без детей :))
Шальная коклетка• 07 марта 2024
Передумала)
Таракашечка• 07 марта 2024
Интересно, как узнали
Пластилин_Колец• 07 марта 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Я про психологію а не про реальність. І до речі багато прикладів. От навіть у темах про вік тіпа ’ой мені вже сорок діло к старості’ є коменти ’та я в сорок народила третього’, мені завжди здавалося дивним, ну що це за аргумент? До чого те що ти народила? Тобі від цього поменшало років, чи ти на вигляд помолодшала, чи пізніше постарієш? Але получається що психологічно люди таким чином відчувають себе молодими. У мене маля значить я молода.
автор Чебураха з перцем • 07 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Можливо ви праві. Ніби ж все очікувано і одночасно тааак не звично)))

сказочное_Бали• 07 марта 2024
Я пока что даже не могу представить, что мой мышонок заведет себе мышь 😁 ну надо готовиться, я пока не могу...
Сколько вашему?
автор Чебураха з перцем • 07 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А старіти дійсно не хочеться, але справа в тому,що малі діти на цей процес не вплинуть це точно.
автор Чебураха з перцем • 07 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
Сколько вашему?
Насмішили)))Виповнилось 17 років.
сказочное_Бали• 07 марта 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Насмішили)))Виповнилось 17 років.
А, тю, ну удачных половых сношений, чтобы без травм и без последствий. Я то наслышана про раннее половое созревание, про ранние беременности. И думаю, что вашему тринадцать максимум. А мой ещё пару лет, и тоже начнет мышей оплодотворять 🙄🤣🤣🤣
Семнадцать - мужчина, на здоровье 😁
Тантрический кекс• 07 марта 2024
я без понятия когда это произошло у сына.
Про дочь - в курсе
автор Чебураха з перцем • 07 марта 2024
Оті смайли з рукою на лобі , це ви піт з лоба витераєте? 😄
сказочное_Бали• 07 марта 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Не, то они думают что кто-то конченный. Хотя, там лучше разобраться
автор Чебураха з перцем • 07 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
Семнадцать - мужчина, на здоровье 😁
Я так розумію, що з такою мамою, як ви(веселою),у вашого сина , можливий і ранній старт ,всі миші ваші🤣
автор Чебураха з перцем • 07 марта 2024
Ответ дляТантрический кекс
Про дочь - в курсе
Він з батьком поділився,а той в свою чергу мені доніс.
Ми розлучені, це він так хотів вколоти мене,що син йому довіряє більше аніж я думаю.
Я це по-іншому побачила, щоб син сказав мамі? Певно це рідкість.
сказочное_Бали• 07 марта 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Ага, я зареклась уже, мне не быть поганой свекровью, и приму любое чудовище, буду дочей называть. Абы сыну нравилось.
Анонимарик• 07 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Это автор той книжки написал про комлексы людей.
Не все люди закомплексованы и травмированы, есть адекватные.
автор Чебураха з перцем • 07 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
Молодець ви.
Дякую за ваші адекватні коментарі, ви гарна людина.

Анонимарик• 07 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
Семнадцать - мужчина, на здоровье 😁
А мама вашего мышонка тоже мыша?🤣
Какой слог, вы явно отец семейства мышей - папа мышь.
сказочное_Бали• 07 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Підсвідомо, людина обирає партнера, який буде схожий на батько/ мати. Я вважаю, що не приведи мишенятко мені таку сучку 🤣
А то що я вважаю, хай він множить на нуль в робить свої помилки, своє життя
сказочное_Бали• 07 марта 2024
Ответ дляАнонимарик
А мама вашего мышонка тоже мыша?🤣
Канешна😁 все мы мыши, любим свою нору и ее обитателей. Прям кайфуем от времяпровождения вместе и радуемся жизни 😉
Дуняша• 07 марта 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ой
не кажи гоп...
сказочное_Бали• 07 марта 2024
Ответ дляДуняша
Ой
не кажи гоп...
Нанайна😁 гоп?
ДелиВерка• 07 марта 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Насмішили)))Виповнилось 17 років.
Та головне, щоб їй було не менше 16.
Скажений гудзик• 07 марта 2024
Я б раділа. Дуже раділа. Але зробила б вигляд, що то його особиста справа.
Лама_мама• 07 марта 2024
Подумала б що це класно й своєчасно, була б рада за сина. В мене дочка, за неї також була рада. Коли ще сексом займатися, як не в молодості?
ПампушОК• 07 марта 2024
Сину майже 20, з 17 живе окремо
Я знаю, про дівчаь, але не знаю коли у нього був перший секс і чи був взагалі.
Свого часу все на цю тему розказала, показала де лежать презервативи, чим відрізняються, як обрати і купити, на банані як користуватись. Про змазку, коли спитав. І далі не лізла в його інтим.
Якщо розмовляємо про дівчат - то більше в загальному.
sur_sur• 07 марта 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Ви - батько?
автор Чебураха з перцем • 07 марта 2024
Ответ дляsur_sur
Ви - батько?
Ви коментарі читаєте?