Сарафанное радио• 07 марта 2024
Правильне харчування і сніданок
Привіт. Треба порада. Як спланувати сніданок? Для мого організму це база. Найбільший жор, це зранку. Як поїсиш, таке буде відчуття голоду цілий день. Ввечері з´їсиш парового хека і салат з капусти і норм.
А ранок то біда, не знаю,що їсти.
Сьогодні: 7 ранку. Варена плющена вівсянка у готовому вигляді до 150 грам, творог 5% до 100 грам, сметана 15% - 30 грам, пів яблука, банан. І в 10 хочу вже жерти.
До того в понеділок: наприклад, 2 шматочка цільнозернового хлібу+ ПП паштет без масла. Тримало до 12.
Перекушувати не люблю, воно мене не насичує.
Може у кого такі проблеми, що ви їсте .
Дякую
А ранок то біда, не знаю,що їсти.
Може у кого такі проблеми, що ви їсте .
Дякую
Заставляличка• 31 марта 2024
Я як ви- сніданок це заправка на весь день. Їм набагато більше зранку! У вас малі порції, і я ще білок додаю
Сарафанное радио
• 31 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Та щось ніколи не розумієш скільки їсти нормально.
Не має на кого рівнятись.
Бо усі люди різні. Хтось жере тонну з вечора, А з ранку не їсть. Хтось доганяється солодким.
Не має на кого рівнятись.