Клин_Кляйн• 07 марта 2024
Гра престолів. Книга цікава?
Серіал бачила, зараз шукаю що почитати, щоб переключитись з трилерів трохи.
Чи може Відмак ?
Скіфська пектораль• 07 марта 2024
Перша книга найбільш схожа за сюжетом до серіалу.
Наступні - нуууу, процентів на 25
Сон і дрімота• 07 марта 2024
Да цікава, але ви вже бачили серіал і тому навіть не знаю чи треба вже читать. Бо я спочатку читала.
Читайте відьмака, книга однозначно краще за серіал. перший сезон ще куди, а інші просто туфта, навіть не додивилась, бє.
Сон і дрімота• 07 марта 2024
Колесо часу ще можете почитать, тоже фентезі і дуже достойне.
там і серіал є.
Язвочка• 07 марта 2024
Книга шикарна, но учтите, их должно быть 7, а написано только 5. Я жду шестую вот уже 12 лет...
Плету интриги• 07 марта 2024
Ответ дляСон і дрімота
для ведьмака надо серий 20 хотябы в сезоне)) слишком все смазано и поверхностно снято(
Блондинка в Шоколаде• 07 марта 2024
Джордж Мартін пише дійсно цікаво. Читати ані краплі не менш цікаво, ніж дивитись. В книжках є лінії, які відсутні в серіалі.
Язвочка• 07 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ведьмак)
Мартин графоман) Хоть и увлекательно поначалу.
Тьху на Вас! Не обижайте моего любимого Мартина!
Язвочка• 07 марта 2024
Ответ дляПлету интриги
та там просто авторша дерьмо, снимать не умеет, а все туда же лезет.. просрала полностью готовый сюжет
Язвочка• 07 марта 2024
автор, почитайте тогда уж Пламя и кровь, по нему снят Дом дракона. там хотя бы история дописана)
#Пойду_кгадалке• 07 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
думаю мы абсолютно спокойно можем остаться каждая при своем мнении :)
Мені сподобались книги Ігри престолів. Звичайно, важко тепер відійти від образів у серіалі. Наприклад, у книзі зовсім інакше зображений Джон Сноу. Ніяк не можу тепер його уявити таким рішучим, сміливим і благородним підлітком, як у книзі, замість того слюнтяя і мямлі у фільмі.
Відьмак не сподобався, нуднуватий.