к.Буланова• 07 марта 2024

Хрестини дитини, покликали за хресну 15 років донці!

Виб, що порадили своїй дитині йти за Хрестну другою парою? Доньці 15 років, вона нікого незнає взагалі, я ць родину трохи знаю мамі дитини 23 рокі.
Результат:
вже голосів: 86
76 (88.37%) Ні, відмовити
10 (11.63%) Да, хрестити
Поумничка• 07 марта 2024
Ні, ви скажіть, що вона ще не готова... То має бути серйозне рішення, а не тому, що мама так сказала...

автор к.Буланова • 07 марта 2024
Ответ дляПоумничка
Я навпаки проти
Мішечок щастя• 07 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
Как это вторая пара? Типа не один крестный и одна крестная а прямо группа?
Некоторые люди берут в крестные своему ребенку две пары крестных
Поумничка• 07 марта 2024
Ответ дляк.Буланова
Я навпаки проти
Тим більше.
...
Тоді нема, що вирішувати...
Ні та й всьо
Бабця в мештах• 07 марта 2024
Ответ дляСкумбріяП8
друга пара - це якесь знущання, запасний варіант. Я б не йшла
+
А какой ежегодный взнос? Если дочка не работает, вряд ли потянет быть крестной.
Как нефиг делать• 07 марта 2024
Мені впринципі однаково якою парою буть, бо і в мене дві пари хресних, і в моєї дитини також, і я хрестила двої дітей в котрих окрім мене з кумом була ще одна пара хресних. Не в тому справа, скільки хресних, а тому що в такому віці воно рано і навіщо? Тим більше що ні батьків ні дитини не знає Ваша донька. Щоб потім себе відчувати винною комусь або щоб слава була що вона хресна? Буде старша, будуть подружки звать за хресну - тоді вирішуватиме сама. А стосовно забобонів і відмов - то все така дурість, що навіть не варто і в голову брать
Шукаю стакан• 07 марта 2024
Ответ дляСкумбріяП8
а 4 пару не хочете? я в осадок випала,коли узнала,що чоловіка записали іменно в такій черзі. записали заочно.., що не мішало очікувати на подарунки..

Викачую яйцями• 07 марта 2024
Мне дааавно уже 18.
Но я б категорически отказывалась от всякого такого мероприятия.
И так на крестила на свою голову 5 детей. По молодости.
И чем старше становились некоторые дети, тем выше требования и дороже подарки заказывались.
Я сразу велась и дарила, возможности были.
А потом не стала. Ох и вони было.
Общаюсь сейчас только с двоими крестниками.
Бабця в мештах• 07 марта 2024
Ответ дляШукаю стакан
Мне коллега на работе прямым текстом сказала для чего нужны крестные: крестнику нужно образование, с квартирой чтоб помогли и с машиной. Я думала, что она шутит, а оказалось человек искренне так считал. И в крестные надо брать обязательно богатых и никто не может отказаться быть крестным…
Та_шо_ж_таке• 07 марта 2024
А для чого друга пара хрещених? Я теж з заходу країни, але в моєму регіоні так не прийнято. Відмовити, для чого до ледь знайомих йти за хрещену.
Моєму хрещеному було 16, але це мій близький родич, з яким тісно спілкувалися.
автор к.Буланова • 07 марта 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
От і я про це!
КартаБезКомиссий• 07 марта 2024
Зачем ей это, она сама ещё ребёнок. Конечно, отказать.
Забобонний фрукт• 07 марта 2024
Якщо чесно взагалі не зрозуміло, от нічого.
По перше 2 пари хрещених? Це як взагалі і для чого? Таке взагалі можна, я маю на увазі по релігійним канонам? Я про це чую вперше, щоб так робили.
По друге, як ваша донька не знає цих людей, як її взагалі запросили? Просто незнайомці прийшли, постукали в двері і запропонували? Чи хтось передав?
Вибачте за стільки питань, бо взагалі нічого зрозуміти не можу.
автор к.Буланова • 07 марта 2024
Ответ дляПоумничка
Не мама а бубушка, підкинула таке...я знаю цю дитину-маму.. ну таке...ппосто потім
автор к.Буланова • 07 марта 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Знаю я цю родину
Забобонний фрукт• 07 марта 2024
Ответ дляк.Буланова
Знаю я цю родину
Тобто це через вас запропонували?
Я взагалі вважаю, що як дитина неповнолітня, то мають батькі чи опікуни вирішувати і якщо це не одна родина, наприклад сестри, брати, то звати дитину ну дуже дивно.
Я розумію, що за війни люли по країні та світу розкидані і поруч може не бути подруг, але тут вже є пара хрещених(я взагалі не розумію як це 2 пари і нашо то), та і як не було, то можна у церкві попросити когось, якщо це саме релігійне питання. Тут все дуже дивно
всемВсёИмного• 07 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Друга пара хркщених ?
Жесть
Звісно не йти
на западе нашей страны такие приколисты живут, что берут по 2-3 пары крестных. триндануться.
Тракторні війська• 07 марта 2024
Ответ дляСкумбріяП8
як нам знайомі пояснили...якщо з одним щось стається, то є другий....дурня якась повна
Я в дамках• 07 марта 2024
Ответ дляЛеся Українка
Хлопчик чи дівчинка ? Кажуть , що для молодої дівчини дуже гарно первого похрестити хлопчика
а чому гарно? От цікаво?

Я только за!• 07 марта 2024
Ответ дляШукаю стакан
Так, головне - не заважає чекати на подарунки Без подарунків хрещені - не хрещені, це їх єдина роль
Братья Капли• 07 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
Меня три пары крестили. 6 человек. Ни одного не знаю
Престидижитатор• 07 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Первого
Де так кажуть, в селі у вас?
А на ’первак’ ви ’першак’ у своєму селі кажете ?
Словник інститута мовознавства Потебні фіксує слово ’первий’, це не помилка.
Анонім-ка• 07 марта 2024
Ответ дляБратья Капли
Никогда о таком не слышала просто.
Чучало яблуні• 07 марта 2024
Ответ дляк.Буланова
Я знаю, а моя дитина не знає їх
Скотство це все. Ви як мама не допустіть. Нащо дівчинці невідомо які куми.
автор к.Буланова • 07 марта 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ось і я про уе думаю, а моя мама( бабушка) іншої думки, бо то її падружка (прабабушка)