Гопница-Советчица• 07 марта 2024
Випав телефон в унітаз (
Я одразу вихватила. Виключила. Що тепер?
Малявка ще та• 07 марта 2024
Я так свій самсунг втопила, теж фактично новий був. Тримала в сухому рисі, носила в майстерню, там щось наче просушили, але не допомогло. Ремонтувати відмовилися, казали, що не варто - нема впевненості, що працюватиме. Тому купляла новий, дешевший.
Так і валявся вдома десь рік той ’втоплений’ смартфон, поки мій тато не знайшов якогось знайомого знайомих, який взявся за його ремонт. Ремонт допоміг, він в тата вже близько 3ох років працює.
Борець за гаманець• 07 марта 2024
Ответ дляТарабарщина
У меня падал пару месяцев назад в унитаз ещё и с писюками и г..ом (извините за подробности). Его ещё пришлось промыть под чистой водой как вынула. Сутки пролежал выключенный. Нормально, работает как раньше. Правда у меня Самсунг
майже сестра)))))
Пасти Ла• 07 марта 2024
Я один телефон (хуавей) утопила, а второй (самсунг) выжил. В идеале лучше сдать в сц, могут окислиться контакты
Гопница-Советчица
• 07 марта 2024
Мій впав в чистий унітаз. Бо я вирішила вентиляцію понюхати...мені у ванні цигарками смердить. Потім спускалася і на унітаз рукою сперлася а телефон з карману-плюх(
Однозначно• 07 марта 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Сяомі новий.
В мене рік тому сяомі так само в унітаз упав, при обстрілі зникло світло і я світила телефоном. Раджу не включати, не сушити- одразу до майстра. В мене канали окислились, робили чистку. 800грн ремонт вийшов.
Сундучок с каникулами• 07 марта 2024
Ответ дляБутербродница
Батарею вийміть. Засипте силікагелем, хай сохне пару днів.
Как её вынуть?
Бурундучиха• 07 марта 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я витерла одразу. Чехол зняла. Сімку витягла. Положила на рушник
Немного тряхните, чтобы из дырочек вода вышла, возьмите бумагу, посмотреть была вода или нет
Я имею ввиду на бумагу встряхните, что бы понять
Форточка• 07 марта 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Яку батарею??? В мене ж не самсунг 2012 року
Вот видите, все знаете сами
Ленне-Рейма• 07 марта 2024
Включить и не включать,завтра в сервисный,мой утопленник работает как ни в чем не бывало
Форточка• 07 марта 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Поставьте в соль и стряхивайте её периодически из нижних отверстий, не дуйте феном
Зачем в соль?
Тётушка Лошадь• 07 марта 2024
От в мене був впав телефон в сільський вуличний туалет, от таму йому і хана прийшла, задня кишеня це зло.
Гербарія сушу• 07 марта 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Samsung. Відкрила кришку, посушила феном теплим повітрям. Засипали на ніч силікогелем (у коробках з взуттям був). 4 місяці вже працює норм..
Садова гойдалка• 07 марта 2024
Я колись бачила тест телефонів різних не просто в воді, а в киплячій воді. Всі тримались 30 сек, деякі і хвилину навіть. Тому думаю нічого йому не станеться, але в рис можна засунути для впевненості.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 марта 2024
надеюсь, электромагнитное излучение телефона унитазу не успело повредить.
Я пані прохана...• 07 марта 2024
Спитала у сина - виключити телефон, не включати! і завтра нести в сервіс ( з досвіду)
ЧукИГеки• 07 марта 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Зачем в туалет с телефоном ходить?
В мене колись в джинсах з заднього карману випав в унітаз, забула за нього коли штани знімала 😂
Зняла батарею, зранку зібрала, дінамік проорався і ок. Але то кнопковий ще був
Тишком нишком• 07 марта 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Сяомі новий.
В мене син теж новий, 3 тижні як купили, упустив в умивальник під воду. Вимкнули, типу вирушили, віддала майстру все почистив бо окислилося всередині. Ввімкнув ніби працював, потім сенсор почав жити свої життям, через декілька днів сенсор заспокоївся, але з´явилися фіолетові плями по екрану і нижні кнопки через раз працюють. Школа, дитина збирала на телефон з подарованих коштів, але сам винен(
А ось і я• 07 марта 2024
В мене колись подруга впустила в туалет телефон, не зрозуміла спочатку і спустила. Ото була веселуха :)