З бісиками• 07 марта 2024
Яке вино вважаєте кращим біле чи червоне?
годовасик• 07 марта 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Спробуйте словенські, я була дуже приємно вражена, в лютому на дегустації виставці була, марка Щурек(Ščurek) то як чесно воно тепер мій фаворит, притому бюджетно, від 13,5 евро пляшка. От єдине австралійські не пробувала, не пам´ятаю)))
Та где же 13.5 бюджетно? Бюджетно это вот
Асталависта бэйби• 07 марта 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
спасибо, запомню :)
Австралийские сладковатые, не десертно сладкие, конечно, но слаще испанских. Пьются легко и приятно.
О, тоді вам те не сподобаєтся, я саме сухі люблю. Від солодкого нудить(не тільки вина, взагалі солодке не люблю до нудоти). Самі солодкі мені сербські здалися. Іспанські от мені також є солодкуваті, але трохи, які як драй помічені, але не всі. Деякі от як раз по моєму смаку.
У того словенського, Щурек, навіть у самих недорогих, то є присмак дубової діжки, взагалі відкриття року. Білі я більше італійські та французькі люблю, мені найлегше п´ються, самий чистий смак. Але я дуже сухі, хриштально сухі вина люблю
ОдинРазНадетое• 07 марта 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ага, поняла :) Да, я в сладковатую сторону клонюсь :) Я потому французские и не люблю, что мне они слишком кислые. При том мне кажется, не сухие, а именно кислые.
Асталависта бэйби• 07 марта 2024
Ответ длягодовасик
Ну то вже зовсім бюджетно, з таким бамбус колотять)) але є звісно такі, що і так п´ють, справа смаку, не більше)))
Асталависта бэйби• 07 марта 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
От я навпаки щоб переливи з кислим були обожнюю. Як трохи солодить вино, то пити не можу. Але по своїм індивідуальним причинам, взагалі солодке не можу їсти, потім і важко і рота як вимити хочется, нудить від присмаку(((
Спасу мир• 07 марта 2024
Підходить біле. Від червоного завжди голова болить і неважливо, яку кількість випити
Госпожа_тамагочи• 07 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Якої країни вважаєте кращим?
Біле чи червоне і під яку страву?
Ластоноша• 08 марта 2024
Для мене краще біле , від червоного може бути погано . Але завтра хочу пляшку купити на вечерю і думаю над білим та червоним