Показушница• 08 марта 2024
День жінок
Зі святом,дівчатка ) Чоловік зі святом привітав і вітаю завжди мене,привітав мою маму ,бабусю його по телефону привітали .а ось своїй мамі рано телефонував і не привітав. Того року питала чому так ,сказав неважливо. Як думаєте ,чому може не вітати ?
Кашка-маняшка• 08 марта 2024
Ну значит такие у них отношения, или может мама не принимает этот праздник
Показушница
• 08 марта 2024
Ответ для100pudov
Может у них натянутые отношения из детства
Так,це так. Ображений йна неї ,що влаштовувала особисте життя ,а його кидала
Показушница
• 08 марта 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Мама виховувала його сама,пила ,гуляла