Кинг-Конгша• 08 марта 2024
Про дитину, 2 роки
Дитина какає 3-5 разів на день, кожного дня!!! Не пам´ятаю, відколи так, але вже точно більше, як пів року. Не понос, не запор, ну просто какне чуть-чуть, памперс вимаже, мусиш переодягати, а через годину знов те саме. Що з нею не так? На горщик ще не проситься, памперси летять тоннами
Кинг-Конгша
• 08 марта 2024
Ответ дляКолупалочка
А що каже педіатр стосовно цього?
Не зверталась
Манкоголік• 08 марта 2024
Гастроэнтеролог, невролог, разберутся чье это. У дочки был диффузный мочевой пузырь, лечил невролог, предупреждал что может быть такое и со стулом, но слава богу не дошло. Идите по врачам, выздоравливайте
Колупалочка• 08 марта 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Не зверталась
Від 1 до 3-х років нормою є 1-4 випорожнення на добу, причому ідеальним рахується 1-2 випорожнення. 3-4 можна рахувати нормою, якщо колір і консистенція калу в нормі. Тому рекомендую поспостерігати за цим десь тиждень-два і сходити до педіатра на консультацію.
Кинг-Конгша
• 08 марта 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
То каломазання а не повноцінна какашка?
Ну по різному, інколи чайна ложка, інколи маленька какашка, іноді більша
Кинг-Конгша
• 08 марта 2024
Ответ дляКолупалочка
Колір і консистенція в нормі
Кинг-Конгша
• 08 марта 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Тобто півроку проблема, а до лікаря ви не дійшли?
Не вважала це такою проблемою, щоб аж до лікаря іти. Колір і консистенція в нормі, дитина спокійна. Думала, може ріст зубів впливає на часті випорожнення
Христя в тiстi• 08 марта 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Ні, це не норма.
ИМХОля• 08 марта 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Їсть все,в розумних межах
Чи немає такого, щоб сильно переважали послаблюючи продукти?
Загалом часта дефекація - норма для багатьох дітей такого віку, але дещо насторожує, що обсяг фекалій може бути і малим, і великим. Тобто чи не має дитина якихось нюансів кишківника, при яких калові маси формуються не зовсім типово?
Я б радила з гастроентерологом поспілкуватися