Bransoletka• 08 марта 2024

То чого Зеленський полетів до Ердогана?

Якісь здогадки? Мені чомусь тільки перемовини в голову лізуть
kuskus• 09 марта 2024
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
kuskus• 09 марта 2024
Ответ дляStar39
непонятно другое - зачем он туда поперся, если пластинку не сменил
Послухати про що план, що не зрозумілого?
kuskus• 09 марта 2024
Ответ дляРеалістка
Точно. Перемовини повинні були бути влітку-восени 2022р, коли у нас були значні успіхи на харківському і південному напрямках. Тоді був момент, і пуйло навіть був трохи розгублений. Тоді б наша позиція на перемовинах була б більш виграшною. А тепер що? Збираються погоджуватись на все, що буде запропоновано? Найкращий момент втрачений....
Заднім розумом всі розумні.
Тоді в нас були великі сподівання на те, що відібʼємо й інші території
Lena24101987• 09 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Що саме маєте на увазі під підвищенням. ставок?
Буде бити по дамбам , електростанціях , ж/д розвʼязках ,портах і т.д.
Він і так це робить періодично, але якщо буде відмова робитеме це частіше з «чистою совістю»…
Чи вистачить у нас ппо і сил, бо ми самі нічого за 2 роки так і не почали виробляти
РойЛеля• 09 марта 2024
Ответ дляkuskus
Заднім розумом всі розумні.
Тоді багато шептали різні Бориси Володі, а він уши розвісив як наївний хлопчик і вірив, що ще й Крим в довісок. Отоді точно президент в історії на щаблях поруч з Хмельницьким.
Але-але......натринділи, наобіцяли, а самі не змогли, не захотіли, не вийшло, помінялось і тд
Lena24101987• 09 марта 2024
Ответ дляLife-game
Ээээм, вы серьёзно сейчас?????
Я вам открою секрет, когда самолёт в АЭРОПОРТУ ’За бортом’ не минус))))))
Зайчик, так він коли в небі- за хмарами там же не така температура як знизу. Вони обробляють знизу, щоб з ним нічого не сталося зверху.
Погугліть іще
Heksa• 09 марта 2024
Тепер ясно, чого так трясуть тими переговорами.

ОСІНТер Мітрохін (сам колишній росіянин):
’Всем понятно, что у России осталось очень мало бронетехники, пригодной к наступлению на украинские позиции. Площадки длительного хранения уже разгрузили почти полностью, заводы нарастить производство в разы (как надо бы) не могут, есть запасы недомодернизированных или требующих восстановления после боёв танков и бронемашин у танкоремонтных заводов, есть танки и БТРы в частях первой и второй линии, но в целом этого добра хватит на год в лучшем случае. Уже сейчас пехоту в зоне обстрела перебрасывают на джипах или легких ’гольфовых’ автомобильчиках связываемых с Шойгу.
Понятно, откуда Россия будет брать старые танки и БТРы на восстановление. Это не Беларусь (ту уже по этой части ограбили в прошлом году), а Северная Корея. Где должны быть запасы. Отсюда вопрос - а что нам известно о запасах старой бронетехники в Северной Корее? Насколько их может хватить, если будут выгребать под-чистую?’

Звідти ж:
’Ок, спасибо большое за конкретику. (Хотя на поле боя видно, как танков не хватает даже для поддержки штурмовых групп).’
unona4ka• 09 марта 2024
Ответ дляHeksa

Звідти ж:
это из той же серии, что ракет на 2-3 обстрела осталось🙄
зорi• 09 марта 2024
Есть в гугле,зачем поехал и что сказал Эрдоган.Зачем придумывать,если под кофе просто можно прочесть
Леска• 09 марта 2024
А на тлі оцих ,,перемовин,, Європа як підсуєтилася. Вже зброю якусь дають, снаряди. То морозилися півроку, а тут павел 800000 снарядів нашкрябав
Леска• 09 марта 2024
Ответ дляSo_so
Нанесение максимального ущерба нам
Типу не достанься же ти нікому
kuskus• 09 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Знаєте, якби можна було бачити майбутнє, а так, це все лише розмови, велике видно здаля, що вже тут розказувати про впущені можливості…
Ну, і пуйло ніколи не відмовлялсялось від своїх планів-зробити з нас малоросію, хоч військовим шляхом, хоч політичним, так, що в жодні мирні плани від раші я не вірю -це самообман
Falcon82• 09 марта 2024
Ответ дляHeksa

Звідти ж:
От навіщо ці блабла
А слухати ’хороших росіян, які свої дупи прибрали із московії’, то взагалі ахтунг. Вони всі солодко говорили і говорять про те, що там уже все і скоро росія впаде, всі помруть, Україна виграє. І це триває від перших днів війни
kh0110• 09 марта 2024
Ответ дляСоната любви
13 Жовтня 2020 13:45
Велика Британія допоможе Україні створити дві військово-морські бази — заступник голови ОП Жовква
В Україні планують побудувати дві військово-морські бази: одну на Чорному морі, іншу — на Азовському. Їх створюватимуть із залученням британських фахівців, а кошти на це передбачені меморандумом, який українська сторона підписала під час візиту до Великої Британії.
Він зазначив, що Велика Британія готова надати кредитний обсяг у 1,25 млрд фунтів стерлінгів для зведення баз, однак коли саме — невідомо. Про ці кошти йдеться в меморандумі між Києвом і Лондоном, підписаному 7 жовтня під час візиту Володимира Зеленського до Великої Британії.
На будівництво військово-морських баз, за словами Жовкви, претендують кілька британських компаній. Крім того, Офіс президента планує долучити до цього проєкту інших стратегічних партнерів України.
У другій половині вересня в Україні відбулися унікальні військові навчання «Об’єднані зусилля-2020», які провели разом з Великою Британією. У перший день сотні піхотинців десантувалися неподалік від адмінмежі з анексованим Кримом. Для британських військових така масова висадка стала першою за останні 10 років. Участь у навчаннях взяли також військові США.
А минулими вихідними оператори-розвідники 73-го морського центру спецпризначення Сил спеціальних операцій та катерна група Військово-морських сил України провели спільні навчання з екіпажем есмінця «Dragon» Королівських Військово-морських сил Великої Британії — той за кілька днів до цього прибув у порт Одеси.
Ну что вы, это все враньё, а все страны нам помогают исключительно из чувства справедливости)))
kh0110• 09 марта 2024
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Т.е. бритам наш Крым не нужен?)
kh0110• 09 марта 2024
Ответ дляkuskus
Заднім розумом всі розумні.
Ну некоторые и тогда тут писали за переговоры, но их сразу банили 🤷

Дело не в ´задним умом’, просто наш народ ведётся на манипуляции, потому им и вертят как хотят.
автор Bransoletka • 09 марта 2024
Знову пазл складається. Міністр оборони Британії у нас , Зе поїхав в Стамбул. Квітень 2022 - 2.0. Далі вмираємо, бо так ’партнери’ сказали і мабуть знову гроші пообіцяли
Чашечка кофе• 09 марта 2024
Ответ дляkh0110

WP написав про умови переговорів березневих у Стамбулі. Ви думаєте, що у вересні вимоги путіна були б м´які...? Ні, і ще раз ні
Чашечка кофе• 09 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Умови Стамбулу почитайте, а потім почитайте про Хасавюрт і що було після нього
Prervana• 09 марта 2024
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
В смысле? Сами посмотрите. Я смотрела вчера. Последний рейс в феврале 22 года. И не в Стамбул
Falcon82• 09 марта 2024
Ответ дляkh0110
Т.е. бритам наш Крым не нужен?)
Їх база в Очакові, не Криму....але, але, але...
Vinland• 09 марта 2024
Ответ дляkh0110
Удалено администрацией...
vihola• 09 марта 2024
Ответ дляkh0110
Удалено администрацией...
Парашка вже використовує Крим, як зручну точку нападу на Україну.

А захищатись хто з них хотів би? Озвучте конкретніше, будь ласка.
Falcon82• 09 марта 2024
Ответ дляЧашечка кофе
А зараз і таких не буде
kh0110• 09 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Так отож, в этом ’Але’ и дело, но некоторые как слепоглухонемые...
kh0110• 09 марта 2024
Ответ дляVinland
Удалено администрацией...
kh0110• 09 марта 2024
Ответ для vihola

Удалено администрацией...
vihola• 09 марта 2024
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Леска• 09 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Не было там никаких условий капитуляции.
Даже арахамия в интервью говорил , что раша в итоге согласилась уже только на заморозку по Крыму на 10 лет , Донбасс - референдум с международными наблюдателями и отказ от нато .
А сейчас, когда люди начали массово справшивать , почему же не состоялись , придумали капитуляцию .
Как может страна с населением в 4 раза меньше и без ничего , выиграть у страны , у которой полно вооружения и «союзников» поставляющих ей по 3 млн снарядов за раз и тучи шахедов ?
Я уже молчу про то , что раша развивает оборон пром , а у нас сериальчики и дороги. Вы реально верите в победу при таком раскладе ?
Так Донбас на той момент рф признала незалежним. Референдум про що? Адже повторний референдум нівелювати попередній і всі наступні події
Чашечка кофе• 09 марта 2024
Ответ дляFalcon82
А зараз і таких не буде
Не WP, WSJ. Деякі з умов
1. 85 тисяч людей в армії, 342 танки і 519 одиниць артилерії. Ракети з дальністю максимум 40 кілометрів
2. Заборона на участь у будь - яких силових блоках, ніякої західної зброї і навчань.
3. Заборона у випадку повторного нападу на поставки зброї.

Це нормальні умови чи просто капітуляція?