Дівчата допоможіть!!!! Хто недавно мав справу з екз? Де робити краще і скільки +-грошей на це потрібно? В мене дві позаматкові вагітності...лікар сказав готуватися до екз, тож хочу дізнатися більше інформації від звичайних людей які стикалися з подібною ситуацією, а не з офіційних сайтів і відгуків.
Lesik_2013• 09 марта 2024
Треба йти до лікаря, а не в клініку. Ціна залежить від протоколу. Якщо будете робити перевірку ембріоеів - це плюс додаткова немала сума.
Lesik_2013• 09 марта 2024
Мене в репродуктивних клініках теж відправляли на ЕКЗ, але ми відмовилися (не через фінансове питання). Я тоді рахувала, треба було готувати десь 200 тисяч, а з перевіркою ембріонів ще більше. Але ще раз наголошую, все залежить від протоколу, а протокол - від віку, ваги, вашого стану здоров´я і побажань.
Lesik_2013• 09 марта 2024
Я один час слідкувала за лікарем Данкович Наталія. Ще була на консультації у Вікторії Гудзяк, вона мені видалася адекватною.
Ответ дляКиппи
Якщо у Вас видалені труби , то лікар повинен дати заключення на екз по державній програмі.
Дякую
Svitlana_Sk• 22 марта 2024
Нещодавно була в лікаря на 1 консультації, цікавилась вартістю ЕКЗ, зорієнтували 150-200 тис грн (еквівалент 5000 дол), це Київ, гарний лікар Капустін Едуард