Це тільки подивилася її інтерв´ю. Мій російськомовний знайомий творить чудеса із дронами тут на гражданці. І мені по*ік якою мовою він розмовляє якщо працює на перемогу України. А Христина схоже працює лише язиком.
Мова це не те що спонукало чи зупинило би путіна напасти. Краще би згадала помилки тих хто здав ядерну зброю і розпиляв заводи впк. Ось на чиїх руках кров. А вони собі чілять в Монако. Ось кому слід би було прийти з покаянням до українців. Ось до кого слід би було пред´являти претензії. Знайшли злочинців пл’’’ть - російськомовних українців. Я би ту Христину як і фаріон за розпал ворожнечі протягнула би.
Ответ дляЧаюри
Там, напевно, бійка була) В тому шматку, який вирізали.
Там прям видно было, как у Ефросининой зрачки расширяются от того паскудства, которое эта придурошная выдавала. Но Маша стратила, вот прям классическая картинка получилась на выходе. Они в студии даже сидят так же😆
Ответ дляlilu1990
Тема для того, щоб засудити таких як Христя. Українській мові такі ведмежі послуги не потрібні. Її не нав´язувати треба а дати змогу полюбити.
Не треба засуджувати таких, як Христя. Бо Христя і Маша - це дві яскраві і протилежні представниці України. Треба обох зрозуміти і знайти спільну мову одне з одним, кожному. Зрозуміти, чому кожна з них думає так, як думає, бо кожен з нас - це одна з них, насправді. І коли ми перестанемо одне одного засуджувати, тоді буде все ок. Але ж так не цікаво, правда?)
Рука/лице на 3..2..1..)
Я не Сірожа• 09 марта 2024
Ответ дляLes77
Кохайтеся, чорнобриві
Та не з москалями
Бо москалі - чужі люди
Роблять лихо з вами
Та не з москалями
Бо москалі - чужі люди
Роблять лихо з вами
Ну, тут вірно на 100%
Не тільки кохатися не варто, не варто їх живими залишати.
Але яке відношення мають слова Кобзаря до цієї теми? Про русню мова не йде, її і російськомовні, і україномовні порадниці ненавидять однаково, впевнена в цьому.
Ответ дляlilu1990
Давайте ще скажемо що церкви поза політикою немає. У той же день як пастор церкви скаже мені за кого я маю голосувати він буде посланий привселюдно невибірковим матом. А якщо є такі церкви, то це не церкви а філіали політичних сил і партій
Вибачте, як ваша відповідь пов´язана з моїм коментом, окрім слова ’поза’?))
Ответ дляНезламна
Рука/лице на 3..2..1..)
Та ні, у Христі порушені причинно наслідкові зв´язки. Коли вже сам путін читає двохчасову брєдову лекцію карлсону з натяком на те що пофік яка мова - то наші історично землі і всьо, і бореться він насправді за відновлення імперії. То треба бути зовсім без мозгів, щоб думати що мова щось рішає тут
Тут рішала би наявність ядерної зброї. Але...
Ответ дляНезламна
Рука/лице на 3..2..1..)
А вы не понимаете, что общего языка нет, и если он когда-то найдется - то это будет только язык большого бабла? Чтобы и те, и другие были так заняты его подсчётами, что на срач не было бы времени
Аноним Первый• 09 марта 2024
Дозволю собі звинуватити у цьому всьому єфросініну, яка знала про що буде інтервʼю і які тези буде висловлювати респондент і умисно для розпалу срачу публікує таке. А публікує вона цей скандал, для відволікання уваги від себе, бо останнім часом під неї і її необдумано кинуті слова на публіку, почали копати люди і вона боїться, що щось компромативне на неї нариють.
Ответ дляRianalady
Велика журналістка Маша вирізала слова Христини в кінці цього батлу, дуже професійно. І потім в інсті Соловій пояснила, що люди в приватному спілкуванні розмовляють як хочуть, а звинувачувала вона лише публічних людей, які створювали руській мір на телику і радіо.
То хай би звинуватила Ющенка що не прийняв закон раніше про україномовне телебачення і радіо
Ответ дляPrervana
Офігєть до чого ми дійшли усього лише на 3 сторінці)) Ну як нема, якого х@ люди гинуть за це кубло? Розділитися по Дніпру і досвідос.
Ответ дляlilu1990
А ви думаєте що гинуть виключно за мову? Рілі?
У вас якісь відповіді не до ладу, наче одне слово берете з коменту і на нього відповідаєте) А ви думаєте, що конфлікт Маша-Христя - це мова? Це кардинально різні світогляди, і мова тут - лише один з факторів
Ответ дляRianalady
Вот этого например человека, да?)
Он вообще никогда-никогда не пел на русском, принципиально же, но ради эфира на Россия1 - ну, ладно, на полшишечки можно
Ответ дляНезламна
Мова взагалі не повинна бути фактором ні в якій суперечці. Христя мала би похвалити машину українську і досвідом- неважливо чому і коли вона неї перейшла.
Те що єфросініна іїй подібні колись давно глаголили російською - значить такий був запит на телебаченні і претензії тут виключно до норм які регулюють мовну політику на телебаченні
Ответ дляPrervana
Вот этого например человека, да?)
Ніхто не говорить що одні ангели, а інші демони. Просто є величезна прірва між вчинками: 1 відео з виступом 2013 року - і систематичне ведення ефірів, ютуб каналу і т.д. рос.мовою аж до 2023
Ответ дляLes77
Кохайтеся, чорнобриві
Та не з москалями
Бо москалі - чужі люди
Роблять лихо з вами
Та не з москалями
Бо москалі - чужі люди
Роблять лихо з вами
2016 рік, інтерв´ю
«Мені не зовсім імпонує визначення поняття ’москаля’ в значенні ’росіянин’, оскільки це не відповідає дійсності. За часів Тараса Шевченка ’москалями’ називали військовослужбовців царської армії, а ’віддати в москалі’ – мало значення ’забрати в солдати’. У більш широкому значенні ’москаль’ – це була свого роду чужа людина, яка виходила за рамки певного соціального середовища. І фраза ’кохайтеся чорнобриві, та не з москалями’ означає – живіть розмірено, у своєму соціальному середовищі, не порушуючи його рамок, наприклад, як жили батьки Катерини. А сама ж Катерина не побоялася помилитися і вийти за рамки свого соціального кола, і закохатися в ту людину, до якої потягнулося її серце», – коментує Андрій Кокотюха.
Я б сказала, не те що не думала, просто контрацепції не було, через що і вся трагедія.
Чи міг бути москалем, від якого злетіла дівчина, хлопець з сусідньої хати чи сусіднього села? Так, міг. Залітати від будь-кого було ганебним, не лише від москаля. Але людину місцеву ще можно було б змусити одружитись і утримувати жінку з дитиною. А солдат не може лишитись, куди наказали - туди і пішов. Так що це було не політичне питання, а морально-побутове. А згодом перекрутили в політику та національну приналежність. Зальот від турка, наприклад, чи німця лиха не робив?
Sunny Hanny• 09 марта 2024
Ответ дляНезламна
Бо в автора завдання розвести побільше людей на срач. Тому вона підливає завідомо компрометуючі деталі. Тут трішки, там трішки. А сама неначе такий одуванчік ’ я ж просто хотіла помирити вас’
Ответ дляlilu1990
До чого тут мова - фактор суперечки? 🤦 Мова - це одна з ваших характеристик, кожної людини. От у вас є якийсь світогляд, якісь погляди, мова, віра. І їхній конфлікт - це конфлікт світоглядів, а не мови. І кожна з них транслює думки великої кількості українців. У нас в усіх конфлікт світоглядів, а не мови
Ответ дляSunny Hanny
Я пишу про свій досвід розповсюдження української мови. І мене бісять такі як Христина чи фаріон. Коли я повсюдно стараюсь підтримувати імідж людини, яка власним прикладом і неупередженим ставленням приваблює людей до говоріння українською, такі христини виходять і розпалюють ненависть.
Якщо у Христі є питання до того якою мовою хто говорив на телебаченні до 2014 то хай напише листа в міністерство культури
Сьогодні у неї претензії до діячів культури, завтра до мене - бо я не там наголос поставила у слові. Я таких людей прекрасно знаю
Medova_pasika• 09 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Я просто не зовсім розумію, чому людина, яку, як вона каже, з дитинства вчили ненавідіти все російське, пише наукову роботу по Набокову. Чи ’ето другоє’? Лицемірство звичайнісіньке.
Теж здивувалась, коли почула про Набокова. І цей твір скоріше за все вона читала російською.
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ну про примирение можно думать.если не читать других тем и постов милой милой Лилу))))
А так да))) ’я простоспросить’ перешло в ’япростопомирить’)))