lilu1990• Изменено 09 марта 2024

Христина Соловій - друга Фаріон.

Це тільки подивилася її інтерв´ю. Мій російськомовний знайомий творить чудеса із дронами тут на гражданці. І мені по*ік якою мовою він розмовляє якщо працює на перемогу України. А Христина схоже працює лише язиком.

Мова це не те що спонукало чи зупинило би путіна напасти. Краще би згадала помилки тих хто здав ядерну зброю і розпиляв заводи впк. Ось на чиїх руках кров. А вони собі чілять в Монако. Ось кому слід би було прийти з покаянням до українців. Ось до кого слід би було пред´являти претензії. Знайшли злочинців пл’’’ть - російськомовних українців. Я би ту Христину як і фаріон за розпал ворожнечі протягнула би.
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Так Вы так и не ответили зачем Вы перешли на мову.если все понимают хорошо и русский и украинский. Ответите?

Mira29-c3c3• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ви навіть не знаєте чи вони власне голосували і за кого а вже судите. Чимось ви мені христю нагадуєте

Зараз ще будете вимагати щоб встали на коліна і покаялися
Я не суджу ,а запитую .
Каятися перед Богом ,а не перед людиною .
Марина Маринівна• 09 марта 2024
Автор трошки «Христя» у плані категоричності. Автор вважає, хейтити треба за ядерку, все зробили неправильно, є її думка і неправильна. А сотні тисяч матимуть іншу думку. Але це смайлік рука ліцо і пака. Треба розуміти, скільки людей скільки й думок, з цим треба вміти жити і виживати. Кожен кого хоче, за те і хейтить. Вспокойтесь з тією Христею, якщо ви не Дорофєєва)
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я не переходила. Я спілкуююсь то російською, то українською, без проблем. То суржиком. Як більше подобається. Тут не створюю тем російською бо не хочу.

Мені вистачає спілкування російською з ракушками в кацапських тг каналах
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990

А кто вместо Вас створював ? Вас взламывали тогда или сейчас?
Темы на русском Ваши? Вы же утверждаете что нет
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Мені наразі хватає спілкування російською в кацапських тг каналах. Тут я хочу писати виключно українською
Марина Маринівна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
От души душевно в душу, то херове коло спілкування, кидайте це діло)
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляМарина Маринівна
Нє, ну найшли винуватих. Машу єфросініну пл’’ть. Ні одної передачі чи інтерв´ю з Кучмою і незручними питаннями йому. Ні одної
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ну яснопонятно))))
Тонея.настамнет и прочее

автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляМарина Маринівна
Не можу, тим ракушкам має хтось пояснити що не з їхніми двома ізвілінами себе імперією мнити
Kidstaff Bot• 09 марта 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff