Айболитная• 09 марта 2024
Трохи сержусь на батьків
Мені зараз 24 роки, я орендую житло та нормально заробляю. Але я трохи сержусь на батьків, що вони мені нічим ніколи не допомагали, можливо це і неправильно з мого боку. Я з села, в універ пішла вчитись лише тому, що вступила на бюджет. Переїхавши в інше місто на навчання, я стикнулась з тим, що мені нічим не допомагали батьки, хіба трохи на першому курсі. Я почала працювати, щоб платити за гуртожиток, харчування. В мене не було нлрмального життя, так як бували дні, коли через роботу та навчання я спала по дві години та на парах просто засинала. Я виходила заміж, батьки мені взагалі нічим не допомогли. Навіть ніколи не цікавляться чи все нормально. Батьки чоловіка постійно йому допомагають, купляють хороший одяг, зараз хочуть йому квартиру подарувати. Я зі свого заробітку відкладаю гроші на меблі та техніку, а мої батьки навіть не намагаються чимось допомогти.
Ёшки_Матрёшки• 09 марта 2024
Батьки чоловіка подарують йому квартиру за дарчою? Якщо так , то дуже не далекоглядно з вашого боку оплачувати меблі й техніку.
Каляка маляка• 09 марта 2024
Не надо в мужа квартиру все покупать
И да,лучше муж который все сам,а не мамин сын
Творческий типаж• 09 марта 2024
В мене була така ж ситуація. Грошей мені не вистачало , голодувала.
Десь в 35 років батьків пробачила
Ms. Откровенность• 09 марта 2024
Вы молодая и глупая. Будете Вы ещё бежать в батькивську хату сверкая пятками.
Пффф 100%• 09 марта 2024
Есть поговорка про рыбку и удочку. Так вот вам дали удочку, а вашему мужу дают рыбку.
Каляка маляка• 09 марта 2024
Ответ дляMs. Откровенность
И лучше потратить деньги на хату,чтоб потом не говорить,что не могу уйти с ребенком к родителям,тк там туалет на улице
Така бойова Я• 09 марта 2024
Чоловіка ви теж поганого вибрали , потім зрозумієте , який варіант кращий
Ms. Откровенность• 09 марта 2024
Ответ дляКаляка маляка
Не надо в мужа квартиру все покупать
У Автора впереди много открытий, сейчас она думает, какие у мужа хорошие родители, всё для молодой семьи, ага)))
Каляка маляка• 09 марта 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Все мы там были))
Шотуткоїться?• 09 марта 2024
В мене чоловік такий як ви - все сам. І досягнув багато чого, бо знав, що може розраховувати тільки на себе. Зараз допомагає батькам, батьки постійно нагадують, що діти їм винні. Так що, автор, у вас ще не все так погано, поки гроші у вас не просять.
Перша скрипка• 09 марта 2024
А у батьків є змога допомогти ?
Якщо в них зарплати по 10тис грн
О чим вони допоможуть вам?
Вони теж молоді ще
Якщо в них зарплати по 10тис грн
О чим вони допоможуть вам?
Вони теж молоді ще
Ворую вкусняшки• 09 марта 2024
Зробіть висновки і не будьте такою для своїх дітей. Це питання не про ресурси, це питання підтримки і турботи, нажаль Вам її не дали. Але все одно чоловіка квартиру не треба обставлять.
Ворую вкусняшки• 09 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
’Вчилась тільки тому, що вступила на бюджет’ - де удочка?
Айболитная
• 09 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Мені вудочку ніхто не дав. Батькам було всерівно чи піду кудись вчитись. Мама казала, що я закінчу школу та нарожаю купу дітей.
Айболитная
• 09 марта 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Там живе брат. Хіба на орендовану квартиру.
Каляка маляка• 09 марта 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну как бы это нормально хорошо учиться,и не надо было искать подработки с 12 лет,до 18 родители содержали
Пффф 100%• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Вас подтолкнули учиться и бороться.
Айболитная
• 09 марта 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Не для сім´ї, а для сина.
Ворую вкусняшки• 09 марта 2024
Ответ дляКаляка маляка
Так причому тут до хорошого навчання автора батьки?:) До 18 обов´язок по закону.
Айболитная
• 09 марта 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Я їм теж допомагаю. Місяць тому телефон мамі подарувала, до того теж купляла.
Ворую вкусняшки• 09 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Вас подтолкнули учиться и бороться.
Забитий хєр дитину - це значить наука боротись:)))
Каляка маляка• 09 марта 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
По закону можно по-разному
Короче,автор выросла нормальной и может о себе позаботиться,это самое главное
Ворую вкусняшки• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Для чого?
Айболитная
• 09 марта 2024
Ответ дляПерша скрипка
А у батьків є змога допомогти ?
Якщо в них зарплати по 10тис грн
О чим вони допоможуть вам?
Вони теж молоді ще
Якщо в них зарплати по 10тис грн
О чим вони допоможуть вам?
Вони теж молоді ще
Не питання лише в грошах, а насамперед в турботі та підтримці.
Асталависта бэйби• 09 марта 2024
А чого батьки чоловіку одяг купляють? Він собі на одяг не може заробити?
Ворую вкусняшки• 09 марта 2024
Ответ дляКаляка маляка
По закону можно по-разному
Нормальной - не благодаря, а вопреки.
Каляка маляка• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Пирожки маршруткой передать?)
Айболитная
• 09 марта 2024
Ответ дляКаляка маляка
Я з 7 класу підробляла. Ходила збирати ягоди, гриби, щоб купити одяг до школи.
Автор - не живіть уявним життям, живіть реальним і тоді все у вас буде нормально.
Дивно очікувати квартири від батьків простих селян, ще дивніше свої кошти вкладати в меблі для квартири подарованої батьками чоловіка. Бо виникає питання, а чим займається ваш чоловік? Його яка роль у сім´ї?