Айболитная• 09 марта 2024

Трохи сержусь на батьків

Мені зараз 24 роки, я орендую житло та нормально заробляю. Але я трохи сержусь на батьків, що вони мені нічим ніколи не допомагали, можливо це і неправильно з мого боку. Я з села, в універ пішла вчитись лише тому, що вступила на бюджет. Переїхавши в інше місто на навчання, я стикнулась з тим, що мені нічим не допомагали батьки, хіба трохи на першому курсі. Я почала працювати, щоб платити за гуртожиток, харчування. В мене не було нлрмального життя, так як бували дні, коли через роботу та навчання я спала по дві години та на парах просто засинала. Я виходила заміж, батьки мені взагалі нічим не допомогли. Навіть ніколи не цікавляться чи все нормально. Батьки чоловіка постійно йому допомагають, купляють хороший одяг, зараз хочуть йому квартиру подарувати. Я зі свого заробітку відкладаю гроші на меблі та техніку, а мої батьки навіть не намагаються чимось допомогти.
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляСусідка знизу
Ну вони що вам продуктів не давали? Гроші якісь на витрати?
Ні
ЧупакабраЗеБест• 09 марта 2024
Ответ дляraven_i
Тому що насправді набагато краще, коли зі старту наче мало дали, але ти все зміг і надалі зможеш сам, ніж коли тобі все дали і говорили, що ти королева і всього досягнеш, а ти нічого не досягла і не розумієш, що не так, сидячи на роботі на касі Сільпо чи аналогічній.
У першій ситуації все відбувається не ’попри все’, а тому, що дитина ні на що не розраховувала. У другій же дитині все приходило в клювику плюс віра в неї попри, можливо, її здібності, змушувала її думати, що все ще буде, все заробиться, зробиться, але не було потреби цього навчитися й потім величезний десонанс і депресія.
Тож я і кажу автору, у неї все склалося непогано, вона все змогла, й вивчилась, і заробляє. Скоріше за все, вона в кращій ситуації, ніж коли як у Люсі, якій все базове і більше дали, проте вона ні на що з цього сама не заробила і не здатна. Перша позиція набагато сильніша.
это все равботает до 40 лет.
а в сорокет у таких как автор ’однажды к нам в пути придет изнеможенье.
и наша жизнь тогда-лишь время ожиданья’.
А у люси это дело придет в 67-70, как и положено неизношенному неподорванному живому организму
Сусідка знизу• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Ні
Взагалі якісь дивні, але вони ж не мтали в один момент такі🤷🏼‍♀️
Для чого ви тоді купуєте мамі телефон? Обійдеться
raven_i• 09 марта 2024
Ответ дляTammy21
Я спитала про той синдром, там метаболічне захворювання. Чому ви про нього написали?
ПС. Життя дуже різне і непередбачуване, те що ви написали лише одна з вірогідностей, а не правило.
Ні ні, це не той синдром. Там чиста психологія й пояснення на прикладі Люсі, якій все давали, й вивчили, й відокремили, й казали ’ти зможеш все’, влаштували кудись, а вона - нічого, й не розуміє чому так. Чомусь зараз як не складаю запит, не знаходжу, крім медичних цих. А раніше часто траплявся, ще й проілюстрований картинками. Там мораль йде до того, що давати слід вудку, а не рибку.
Tammy21• 09 марта 2024
Ответ дляraven_i
А) Зрозуміла))) Дякую!
ЧупакабраЗеБест• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Та хоча б так. На першому курсі послизнулась та впала, в гуртожитку в мене розпочалась кровотеча. Сказала мамі, а вона лише накричала та кинула трубку.
вот и ответ автор,вас просто никогда не любили и не берегли.
Сочувствую.я из тех же.
семья моего мужа стала моей сеьмей. Боже как это прекрасно иметь поддержку из живых зачетных людей.
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Сочувствую.я из тех же.
Дякую за розуміння)
raven_i• 09 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это все равботает до 40 лет.
Та не зовсім) У цієї ж уявної Люсі років в 30 наступає колапс і повільне усвідомлення, що вона ніхто і ні на що не здатна. Але ж їй казали, що вона може все! Такий старт дали, а вона на пошті якогось за три копійки, і рухатись нема куди. Я чудово розумію цю ситуацію, бо бачила наочно не раз.
А люди, які самі в них вибились, вони ж назавжди тепер мають чим пишатися і тільки їх у приклад ставлять.)
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляСусідка знизу
В мене виникає якесь відчуття провини
Ленне-Рейма• 09 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это все равботает до 40 лет.
Так и есть, не понимаю этих крайностей или кинули без денег и опоры и пусть сам выплывает или помогали так почему-то наркоман или на кассе. Спокойно в нормальных семьях дети заканчивают университеты при полной поддержке родителей, стажируются, работают,живут спокойно, создают семьи, а не бегают между учёбой подработками, решением проблемы где жить и на что поесть
Svitlo_• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Ні
В старпості ви писали, що на першому курсі допомагали
Ластовиння• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
В мене виникає якесь відчуття провини
Ви просто думаєте, що купите любов телефоном. Раджу попрацювати з спеціалістом, травми заважають Вам жити щасливо.
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
Декілька місяців, вже потім ні.
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляЛастовиння
Так) вже почала працювати з психологом.
Ленне-Рейма• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
В мене виникає якесь відчуття провини
Навязане. Бо ви завжди відчували що ви тягар і на вас з небажанням витрачалися ресурси : і моральні і фізичні. І думаєте як подаруєте телефон ставлення зміниться? Ні, не зміниться і подарунками не думайте його купляти
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Вдячна за підтримку)
Чарівне зіллячко• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Я хочу щось купити, щоб не було відчуття того, що я нічого туди не вклала.
Так то не ваша квартира, чого ви маєте туда вкладати?? Не будьте дурною
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
В мене тоді буде відчуття провини
побольшомусекретику• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Ну вони будинок брату віддали.
Так хай брат Телефони купляє
Пффф 100%• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Я не кажу про те, що вони мені квартиру мають купити чи щось інше. Але хоча б якимись дрібницями допомагали, хоча б в період навчання. Мої сусідки з гуртожитку теж з простих родин, але їх батьки завжди підтримували чим могли.
А чем они могли вам помогать, напишите вкратце, вы же знаете их доходы и расходы.
Каких мелочей вам не хватило от них?
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Каких мелочей вам не хватило от них?
В студентському віці продуктів, одягу.
Ленне-Рейма• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
В мене тоді буде відчуття провини
Завиноваченый человек в хозяйстве вещь удобная
_Юта_• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
В мене тоді буде відчуття провини
Вам дешевле будет избавиться от чувства вечной вины при помощи специалиста, чем купив мебель.
Не надо мебели за ваш счёт, дайте мужу быть мужчиной
Пффф 100%• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
В студентському віці продуктів, одягу.
Ну вот вас же кормили, одевали до института, потом вы пишите, что помогали на первом курсе?
Ленне-Рейма• 09 марта 2024
Ответ для_Юта_
Кстати да, уже за стоимость телефона для мамы можно неплохо так с психологом позаниматься
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
До інститу я була в школі. Кормили, але на одяг я літом збирала ягоди та гриби, щоб купувати.
Пффф 100%• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
Вот прямо с первого класса вы вышли на ягоды, что бы себя обеспечивать?
Знаете, мне кажется, что ваш муж вам просто вселил мысль в вас, что вы не обеспеченная бесприданница и вы из шкуры лезете, что бы купить эту мебель в чужой дом, что бы заработать плюсик в глазах семьи мужа.
Наверное все ж таки правы выше девушки, идите к психологу, вам надо себя привести в порядок.
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
З 7 класу
Пффф 100%• 09 марта 2024
Ответ дляАйболитная
З 7 класу
Это все что вы увидели в тексте?
автор Айболитная • 09 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Мені всерівно на думку батьків чоловіка. Мене будуть мучати докори сумління та відчуття невпевненості