Сама купляю квіти• 09 марта 2024
Девочки кто то может подсказать, курение очень влияет на зачатие?
Планируем с мужем ребенка, и я и он курим. Если бросим курить шансы на зачатие увеличиваться ?
Сама купляю квіти
• 09 марта 2024
Слышала очень часто что и зачатие может происходить дольше
Пуки-куки• 09 марта 2024
Ви кинете курити як тільки завагітнієте...А якщо хочете зачати дитину без нікотину в організмі то маєте чекати 15 років...
Я_з_Франека• 09 марта 2024
Якщо роками палили багато, причому двоє,то може впливати і на фертильність.
Слухайте,зараз життя таке,екологія,ну невже не можна зачати дитину без паління? Ну,народжуємо раз-два в житті,тим більше вже в розумному зрілому віці. Чого б не зробити все правильно? Кинути палити,погодувати груддю те дитя хоч пару місяців і тд
Щедрик• 09 марта 2024
Автор, если бы это было правдой, женщинам не нужно было бы пить таблетки полжизни/ставить спираль/делать аборты. Не было бы смысла в стерилизации и мужчин и женщин
Lesik_2013• 09 марта 2024
Так, впливає. Погіршує якість сперми і яйцеклітин. В цигарках важкі метали, негативно можуть вплинути також на формування дитини. Ще якщо чоловік курить, то півбіди, але для жінки то пагубно
Я_з_Франека• 09 марта 2024
Ответ дляЩедрик
Тут не так діє. Якщо дитина потрібна парі,то люди і лікуватися можуть роками,і пройти кілометри лікарів,еко і тд. А безпечні малолітки вагітніють постійно.
Фактор прокуреності організму таки впливає на фертильність
Щедрик• 09 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Мені 34, стаж куріння років 13 з перервами. Якби якийсь узист сказав що справи у мене не дуже, імовірно безпліддя)))) Димлю як паровоз, ’ой як все гарно’🤣
Святатабожа• 09 марта 2024
Я курю с 19 лет.В 26 родила.Забеременела через месяц без предохранения.Курила и в беременность по чуть чуть и електронную сигарету часто.Так вот у малого и обструкции и куча болячек,думаю из за моего курения.Лучше бросить.
ША! я прийшла!• 09 марта 2024
Моя кума курить, як паровоз вже 20 років
І її чоловік теж
Троє дітей вже підлітки
Здорові, розумні
І її чоловік теж
Троє дітей вже підлітки
Здорові, розумні
МеняАЖтрусит• 09 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Чому під час вагітності цим не переймалися?
Святатабожа• 09 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не знаю.Прямо хотелось курить.Да и гинеколог сказала что если совсем не можете курите по одной в день.
Просто звязда• 09 марта 2024
Та никак оно не влияет, не курение, ни алкоголь, ни питание, ни витамины, чушь какая-то
Точная копия плова• 09 марта 2024
Отрицательно влияет на качество мужских половых клеток, причем и на мутации в них.
А от этого зависит наступление зачатие, полноценность эмбриона.
Оновлена версія• 09 марта 2024
Не знаю
Но у сестры было несколько замерших беременностей, когда делали мед аборт - непонятно что, вроде ’рука из уха растет’. Анализы на генетику норм
В итоге бросила курить. Только через год начала снова думать о беременности
Сейчас трое здоровых девочек.
Каяспер• 09 марта 2024
У всіх моїх знайомих-подруг-кумів, які курили до, та й під час вагітності, продовжували час від часу((( народилися, дякувати Богу, абсолютно здорові діти. А в мене, яка не курила жодного дня, молодша дитина з інвалідністю…( І, виходячи із свого досвіду, я зробила висновок, що найстрашніше для здоровʼя майбутньої дитини - це стрес. Ніякий келих сухого вина не зашкодить так, як постійний кортизол((((