кнопкодав• 09 марта 2024
1к вторичка район пох Київ, скільки мінімум ціна, хто в курсі?!
Від якої суми взагалі розраховувати, при плануванні купувати. Цікавить не нова, не біля метро.
Мій не такий• 09 марта 2024
Ну пох же длинный .. патриотика панельная одна цена , лучше это кирпичные .. и цена такова
Попразендовна• 09 марта 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Та ну. За бабулін варіант в опі світу?
Пох це ще не сама опа світу
Админко• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Це багато... За 1к таку як я пишу
значить, цены все таки вы примерно знаете?
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Знаю. Мені наприклад біля буревісник Здолбунівська типу того
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляАдминко
Я питаю мінімум. Максимум я знаю.
Попразендовна• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Я питаю мінімум. Максимум я знаю.
Автор, може краще олх глянути?
ВундерКИНГ• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Це багато... За 1к таку як я пишу
Рік тому, бачила за 33тис, 43квм. Але такої ціни вже мабуть нема
З горіха зерня• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Автор, ходіть на перегляди, торгуйтесь. В вас не такий великий вибір, обмежений район.
Мій не такий• 09 марта 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Та ну. За бабулін варіант в опі світу?
Ближе к речке все дорого 100 штук
Однушка
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Автор, може краще олх глянути?
Там тільки вулиці на яких менше 50 немає. І не так багато варіантів. В мене стільки грошей немає . Я не шукаю Григоренко чи Ахматової там тільки за розміщення ценнік великий. Мене цікавить дешевше..але не нахожу старих вулиць.
З горіха зерня• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Так зверніться до ріелторів, вони гроші за перегляди не беруть. Скажуть вам які варіанти мають. І як зʼявиться - наберуть вас.
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
В мене поки взагалі грошей немає, є трошки 10тис. В цьому році ще 15 додам точно. Хочу розуміти скільки мені ще треба на мінімум...
ВундерКИНГ• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Так ви ж моніторили, минімум цін 50тис. На цю суму і орієнтуйтесь
Попразендовна• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Так, про що можна говорити. Поки Ви назбираєте ціна може змінитися, тільки не в сторону зниження.
Админко• 09 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
у меня подруга так дом продавала. пришли покупатели. все нравится. все походит. одно маленькое Но... денег нет. нужно сначала поехать их заработать
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Це не мінімум, це в будинках яким не більше 15 років. Мене цікавить в будинках старіші ніж там. На 50 я не назбираю немає з чого. Я планую продати спадщину, а за отримані планую купити. В ідеалі мені б знайти за 30-40. От і питаю може тут є хто в курсі, шукає моніторив ринок. Яка мінімум ціна можлива
забиякина• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Це багато... За 1к таку як я пишу
Гугл в помощь, там меньше напишут
ВундерКИНГ• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Так, а на що розраховувати, ну дивіться постійно може хто захоче продати швидко трохи дешевше. Вам ніхто вдвічі нижче ринку не продасть. Або міняйте критерії пошуку.
Админко• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
тут тема была. купили после пожара за смешные, по моему 17 тыс. продали за 34. 4 комнаты. подходит? вы действительно не понимаете, что разброс от забора и до обеда? дешевое есть. но, скорее всего, проблемное. нормальное нужно искать. и да, за свою работу риелторы получают з.п
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляАдминко
Я без рієлоторів хочу. Щоб їм не платити. На олх мало бюджетних варіантів. Я прекрасно розумію що не може квартира на Здолбунівській наприклад коштувати як на Григоренко чи Ахматової, будинки різні, рік забудови, розміщення і тп. От тому тут і питаю може хтось шукає і бачив варіанти чи орієнтується в цінах
Админко• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
понимаете, тот, кто хочет без риелторов, ищет сам. бегает по улицам. ищет объявления. расспрашивает бабушек у подъездов. а не сидя дома на диване. за комфорт нужно платить. я написала. 17 тыс 4-х комнатная после пожара. вам помогла эта информация?
Миллениалка• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Я також дивлюсь за таку сумму , зверніть увагу на цегляні будинки 70- 80 років..
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляМиллениалка
Дякую
Миллениалка• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Дякую
На здоровья, а ви одружені ? Може ми скооперуемось і разом купим:)
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляМиллениалка
Так одружена, верніше заміжня