кнопкодав• 09 марта 2024
1к вторичка район пох Київ, скільки мінімум ціна, хто в курсі?!
Від якої суми взагалі розраховувати, при плануванні купувати. Цікавить не нова, не біля метро.
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляМиллениалка
Не щастить мені:)
ще пощастить, мені 40 і двоє дітей... Так що я точно не варіант
Миллениалка• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Я слідкую за ринком нерухомость в Киеві , ціни почали знижуватись, нехай вам також пощастить!
Хтомолодець? Я!• 09 марта 2024
Я буду продавать однокомнатную возле парка партизанской славы прям. Улица российская ,сейчас ,наверное, иначе называется, еще не узнавала. Но этаж 9й-последний, хотя проблем там нет с крышей, но все же не все хотят последние этажы.
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую. Я для мами шукаю їй важко високо жити, все життя в приватному будинку.
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Яку ціну для орієнтування ви хочете поставити?
Хтомолодець? Я!• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Ну там лифт конечно есть и работает.
Чарочка діда• 09 марта 2024
Какие 50000?))) с потолка цена берут
20000 вот нормальная цена, у меня знакомые за 18000 в новом доме купили с котлована. Я смотрю цены и риелторы на полном серьёзе втирают 80к 130к. Да ну за такие деньги я себе дом построю
Хтомолодець? Я!• 09 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Я ещё не знаю, цены странные кто 25 говорит, кто намного больше. А за сколько реально продать это третья
кнопкодав
• 09 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я вас розумію мені треба спочатку продати спадщину, а потім купити ...це взагалі не моє