10 марта в 11:58

З якого віку чоловіки можуть виїхати?

Батьку через кілька місяців виповнюється 60 років. Чи зможе він виїхати? Потрібні ще якісь довідки чи достатньо досягнення віку?
Він каже, що тільки у 61 можна виїхати. Не знаходжу інформації.
сЛАдКОежКА 10 марта в 11:59
Если исполнилось 60,то может.
Всех в сад 10 марта в 11:59
Області пітьми 10 марта в 12:00
В 60 уже может ехать спокойно
автор В гости звали? 10 марта в 12:00
Ответ дляОбласті пітьми
В 60 уже может ехать спокойно
Дякую
Ищу Аленя 10 марта в 12:01
Прям на др може виїхати
Не пириживай 10 марта в 12:01
На следующий день после ДР сосед выезжал. Запрет только до 60.
Садова гойдалка 10 марта в 12:02
Ответ дляИщу Аленя
Прям на др може виїхати
Краще в 60 +1 день)
Це формальність, але може трапитись якийсь буквоєд на кордоні
Ластоноша 10 марта в 12:02
Просто паспорт
RobbingHood 10 марта в 12:03
Ответ дляСадова гойдалка
Краще в 60 +1 день)
Це формальність, але може трапитись якийсь буквоєд на кордоні
Конечно. Др например 10 июня, человек выезжает, а пограничник ему такой : а вдруг вы родились 60 лет назад 10 июня в 23:50
ЖенаАйтишнеГа 10 марта в 12:04
Та хто зна, свекра в 63 тягає військомат
1 11 5
Наполеон Бонапарт 10 марта в 12:04
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Та хто зна, свекра в 63 тягає військомат
Ого, на каком основании?
ЖенаАйтишнеГа 10 марта в 12:05
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ого, на каком основании?
Що він працює в атб
9 1
Наполеон Бонапарт 10 марта в 12:06
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Що він працює в атб
Странно
Ищу Аленя 10 марта в 12:10
Ответ дляСадова гойдалка
Краще в 60 +1 день)
Це формальність, але може трапитись якийсь буквоєд на кордоні
Ні. Чітко написано 60 років.
Ищу Аленя 10 марта в 12:10
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Та хто зна, свекра в 63 тягає військомат
Ой не придумуйте
Мейк-ап форева 10 марта в 12:11
Куда вже такому старому пертися
1 6
автор В гости звали? 10 марта в 12:13
Ответ дляМейк-ап форева
Куда вже такому старому пертися
У якому сенсі куди? До доньки та онуків. І він не старий. Ще 20-25 років попереду.
Куда ж без меня 10 марта в 12:21
Ответ дляМейк-ап форева
Куда вже такому старому пертися
Ха. У мене свекр в 70 виїхав, оформив біженство і пенсію йому платить інша країна. Бігає на курси, вчить мову. Дає уроки гри в шахи.
ЖенаАйтишнеГа 10 марта в 12:22
Ответ дляИщу Аленя
Ой не придумуйте
Що саме
Кусман Сиру 10 марта в 12:24
Є знайомий , йому 59, але має пмж чехії, їздить в і з України , не рухають його.
Не худа ні разу 10 марта в 12:25
Ответ дляКуда ж без меня
Ха. У мене свекр в 70 виїхав, оформив біженство і пенсію йому платить інша країна. Бігає на курси, вчить мову. Дає уроки гри в шахи.
Знакомый в 68 в Германию выехал, доволен по уши!
3 1 1
Не худа ні разу 10 марта в 12:25
Ответ дляКусман Сиру
Є знайомий , йому 59, але має пмж чехії, їздить в і з України , не рухають його.
При чем тут он?
автор В гости звали? 10 марта в 12:31
Ответ дляКуда ж без меня
Ха. У мене свекр в 70 виїхав, оформив біженство і пенсію йому платить інша країна. Бігає на курси, вчить мову. Дає уроки гри в шахи.
Дякую. Чомусь дехто мабуть вважає, що в 50 вже все скінчилося.
Печальки.нет 10 марта в 13:33
Ответ дляИщу Аленя
Прям на др може виїхати
На наступний день.
Людина вважається такою, що досягла за законом 60 років (14 років, 18, 25...) після півночі, це вже наступний день.
Розумна Губка 10 марта в 13:36
Батькові 3 січня було 60.
15 січня спокійно поїхав