Прибираю щодня• 10 марта 2024
Знову аденоіди? Я у відчаї!
Дитині пʼять років. В кінці грудня видалили аденоіди вдома, в Україні. Потім ми виїхали за кордон та до лікаря, який видаляв, не звертались. Дитина після видалення все одно хропіла та погано дихала (хоча дихала однозначно на порядок краще, ніж до видалення). Пройшов тиждень-два, лікар все обіцяв в телефонному режимі, що скоро організм прийде в норму, набряк після операції спаде та дитина буде добре дихати.
Станом на зараз дитина погано спить вночі. Сьогодні я знову помітила, як вона хапала ротом повітря (так само як перед видаленням, коли ставили третю стадію).
Невже лікар не до кінця вичистив тканину, яка знову розрослась? Невже таке можливо за декілька місяців? Тим паче що дитина ні разу після операції вільно не дихала (це не може бути повторний рецидив через короткий проміжок часу?). Однозначно після операції донька дихала краще, але все одно постійно щось заважало при глибокому диханні.
Можливо в когось була така ситуація?
ДА да да• 10 марта 2024
Бывают случаи рецидива
Первая группа – это маленькие дети до трех лет. Когда очень рано оперируем, риск, что аденоидная ткань или лимфоидная ткань будет подрастать, очень велик. Вторая группа деток риска – это аллергические заболевания, которые чаще всего и дают нам рецидивирующее течение аденоидитов. Еще группа – дети часто болеющие, когда возникает вирусная инфекция, когда начинается воспаление слизистой оболочки полости носа и всего респираторного тракта.
Могу сказать, что у меня ребёнок был во 2 группе, но мы обошлись без удаления. Делали криозакаливание.
Радикальная• 10 марта 2024
А впевнені, що зараз нема набряків, наприклад, алергічних. Мене в дитинстві скерували видалити аденоїди, а там виявилося, що це алергічні набряки (я астматик). Розумію, що зараз в медицині значний прогрес і так просто не спутаєш, але раптом зараз це набряки (післяопераційні чи алергічні), а не повторне розростання.
З царем в голові• 10 марта 2024
Каким методом удаляли?
Если обычным не удивительно. Там остаётся достаточно аденоидной ткани чтобы разростись
Если методом кобляции(это холодной плазмы) там не остаётся ткани.
Врач должен был обо всем этом Вам рассказать.
С обычным методом удаления с нами в палате на кобляцию лежало несколько детей...
Прибираю щодня
• 10 марта 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Каким методом удаляли?
Так, видаляли хірургічним звичайним ( На той момент були переконані, що це нормальний спосіб видалити + лор хірург - завідувач відділенням з досвідом
Прибираю щодня
• 10 марта 2024
Ответ дляРадикальная
Дякую. Дійсно, не виключено, що це набряк від алергії.