10 марта в 15:02

Оформление малообеспеченной семьи

Кто оформляется на выплаты, подскажите пожалуйста как они проверяют доходы? Или заходы на карту? Я первый месяц как вышла на работу на 0,5 ставки от минималки, до этого была на простое. То есть за до 3 тыс. Получаю алименты 1тыс грн ещё. Мне нужно ещё что-то доказывать как я жила с какими доходами до этого момента? Или как?
Бандитка Сью 10 марта в 15:05
Ничего не нужно доказывать
західний_діалект 10 марта в 15:09
У нас в соцзащите просят такие бумаги: справка с места работы о зарплате за последние полгода, справку ОК-7 из пенсионного фонда, справку о доходах из налоговой, справку из школы если ребенок школьник есть, оригиналы документов (паспорт, код взрослых, свидетельство о рождении и код детей). Раньше была справка из цнап с количеством прописанных в квартире, сейчас не просят, не знаю почему. Алименты в доход не считают.
автор Я не тону 10 марта в 15:10
Ответ длязахідний_діалект
У нас в соцзащите просят такие бумаги: справка с места работы о зарплате за последние полгода, справку ОК-7 из пенсионного фонда, справку о доходах из налоговой, справку из школы если ребенок школьник есть, оригиналы документов (паспорт, код взрослых, свидетельство о рождении и код детей). Раньше была справка из цнап с количеством прописанных в квартире, сейчас не просят, не знаю почему. Алименты в доход не считают.
Ого! Справка из пенсионного то зачем и справка со школы если есть свидетельство о рождении?
західний_діалект 10 марта в 15:15
Ответ дляЯ не тону
Ого! Справка из пенсионного то зачем и справка со школы если есть свидетельство о рождении?
В той справке показаны Ваши доходы, например, та же зарплата, с которой идёт налог на пенсию. Возможно сверяют справки, чтоб все суммы доходов были одинаковы. Справка из школы- в ней написали, что мой ребенок посещает школу и номер школы.
Чебураха з перцем 10 марта в 15:18
Щоб подати на малозабезпеченність потрібно, щоб за пів-року було відрахувань у пенсійний за 3 місяці. Якщо подавати в цьому місяці - то розрахунковий період 3 та 4 квартал 2023 року
Ольга520 10 марта в 15:25
Треба, щоб з.п була не менше мінімальної. Якщо менше, буде недоплата податків і буде відмовлено
автор Я не тону 10 марта в 15:32
Ответ дляОльга520
Треба, щоб з.п була не менше мінімальної. Якщо менше, буде недоплата податків і буде відмовлено
Ну налоги за меня платят за 0,5 ставки я так понимаю и зп официально где-то 2900. Если я сама воспитываю ребенка я не могу работать на 0,5 ставки а только на полную?
inneska-85 10 марта в 15:55
Доброго дня.

Питання надання допомоги малозабезпеченим сім´ям регулюють в першу чергу Закон України ’Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім´ям’ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1768-14#Text
Постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250 ’Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям’ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/250-2003-п#Tex...

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.
Державна соціальна допомога призначається і виплачується малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України та з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму для сім’ї.

7. Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та середньомісячним сукупним доходом малозабезпеченої сім’ї.

Розмір прожиткового мінімуму для сім’ї залежить від її складу і визначається як сума прожиткових мінімумів, розрахованих і затверджених відповідно до Закону України “Про прожитковий мінімум” для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Відповідно до п. 9 вищезазначеної Постанови Кабміну №250

Середньомісячний сукупний дохід малозабезпеченої сім’ї - обчислений у середньому за місяць дохід усіх членів малозабезпеченої сім’ї, одержаний ними протягом шести місяців.

Шість місяців становлять два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (далі - період, за який враховуються доходи).

До складу сім´ї включаються:

чоловік, дружина;
рідні, усиновлені діти цих осіб віком до вісімнадцяти років, а також діти, які навчаються за денною формою навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти до досягнення двадцяти трьох років і які не мають власних сімей;
неодружені повнолітні діти, які визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II груп або особами з інвалідністю I групи і проживають разом з батьками;
непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і перебувають на їх утриманні у зв´язку з відсутністю власних доходів;
особа, яка проживає разом з одинокою особою з інвалідністю I групи і здійснює догляд за нею;
жінка та чоловік, які проживають однією сім´єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей.
При цьому до складу сім´ї включаються незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей. До складу сім´ї не включаються особи, які перебувають на повному державному утриманні.

Призначення і виплата соціальної допомоги здійснюється підрозділом соціального захисту населення за місцем реєстрації уповноваженого представника малозабезпеченої сім’ї.
Соціальна допомога за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника. Перевірка відомостей щодо неотримання допомоги здійснюється органами соціального захисту населення з використанням інформаційних систем.

У разі утворення об’єднаної територіальної громади заяви з необхідними документами для призначення державної соціальної допомоги приймаються уповноваженими особами, що визначені виконавчими органами ради об’єднаної територіальної громади, та передаються відповідним органам соціального захисту населення.

У сільській місцевості заяви з необхідними документами для призначення соціальної допомоги приймають виконавчі органи сільських і селищних рад та здійснюють їх передачу відповідним органам соціального захисту населення. Зазначені виконавчі органи можуть визначати уповноважену особу для прийняття документів.
Ольга520 10 марта в 16:02
Ответ дляЯ не тону
Ну налоги за меня платят за 0,5 ставки я так понимаю и зп официально где-то 2900. Если я сама воспитываю ребенка я не могу работать на 0,5 ставки а только на полную?
Подайте документы, но может быть отказ
Файна пані 10 марта в 16:19
Ответ дляОльга520
Треба, щоб з.п була не менше мінімальної. Якщо менше, буде недоплата податків і буде відмовлено
Підкажіть, будь-ласка, який дохід може бути щоб отримати малозабезпечених?
Ольга520 10 марта в 16:30
Ответ дляФайна пані
Підкажіть, будь-ласка, який дохід може бути щоб отримати малозабезпечених?
Є калькулятор розрахунку на їх сайті. Знаю, що треба, що була сплата податків і щоб дохід був не менше мінімальної з.п. Якщо менше, буде недоплата податків, більше - ви багата і допомоги не треба
автор Я не тону 10 марта в 16:34
Ответ дляОльга520
Є калькулятор розрахунку на їх сайті. Знаю, що треба, що була сплата податків і щоб дохід був не менше мінімальної з.п. Якщо менше, буде недоплата податків, більше - ви багата і допомоги не треба
То есть если в пенсионном не светится оплаченный налог то статус не дадут?
Ольга520 10 марта в 16:34
Ответ дляЯ не тону
То есть если в пенсионном не светится оплаченный налог то статус не дадут?
Да
Аноним_1858 10 марта в 16:39
Ответ дляЯ не тону
То есть если в пенсионном не светится оплаченный налог то статус не дадут?
У вас 3 и 4 кварталы 23 г. по нулям?
автор Я не тону 10 марта в 16:41
Ответ дляАноним_1858
У вас 3 и 4 кварталы 23 г. по нулям?
Да. Я на простое была
Аноним_1858 10 марта в 16:43
Ответ дляЯ не тону
Да. Я на простое была
Вам не платили 2/3 от зп?
автор Я не тону 10 марта в 16:43
Нет. Вообще ничего не оплачивали