Помаранчова душа• 05 апреля 2024

Акт про пошкоджене майно

Добрий день, скажіть будь ласка, хто робив акт про пошкоджене/знищене майно та подавав заяву на виплати (сертифікат на житло) через ЦНАП - скільки ви платили грошей за це? І скільки вам сказали чекати результат?
автор Помаранчова душа • 05 апреля 2024
І яку суму максимально вам давали (сертифікат)? Тому що написано, що максимум 500 тис за будинок, але чула, що дають більші суми, хочеться зрозуміти - чи можна щось купити за ті гроші у безпечному регіоні? Моніторячи оголошення про продаж будинків та квартир - це маловірогідно, якщо брати захід України(((

Я Вас не боюся• 05 апреля 2024
Уповноваженим органом щодо пошкоджених обєктів, відповідно до постанови КМУ 473 визначено органи місцевого самоврядування. Такий акт складається безкоштовно комісією.
Я Вас не боюся• 05 апреля 2024
Але акт це або підстава для технічного звіту або лише для обєктів, що можуть бути відновлені шляхом поточного ремонту
Щира українка• 05 апреля 2024
Соседу дали на 3 млн. Они ж там как то сами оценивают
автор Помаранчова душа • 05 апреля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Сказали в ЦНАПі, що треба акт обстеження на наявні пошкодження, після - заяву на сертифікат.
І за це 7000 грн сплатити в касі банку чи на пошті. Це не мені, я особисто не спілкувалася, це матері моїй. Де дізнатися як це все робитт правильно? Вона у них запитала, чому вона ще повинна платити ці гроші, їх немає, їй працівниця сказала, щоб десь позичили. Я то розумію, що гроші знайдемо, але ж не своїй вині вона без житла залишилася
Щира українка• 05 апреля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ого, вроде ж бесплатно акт составляют. У нас не платили , я не слышала такого
Я Вас не боюся• 05 апреля 2024

автор Помаранчова душа • 05 апреля 2024
Ответ дляЩира українка
Можливо дім був великий, а також регіон… Бо її будинок в Харківській обл., на деокупованій Ізюмщині(
Щира українка• 05 апреля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Может. Пригород Чернигова
Теща дочки• 05 апреля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
У нас даже по Харькову комиссию родные ждут с апреля 2022. Но никто ни за что не платит. Если бы можно было оплатить вызов комиссии))
Цибулька зла• 05 апреля 2024
В нашому багатоквартирному будинку, недавно повиносило вікна і тп.. від вибуху, то сказали, що акт складається Департамент ЖКГ, чекаємо. Ніяких грошей
КараПузовна• 05 апреля 2024
Місяць тому після шахеда вікна вилитіли. То Акт прийшов представник міскради складати на другий день. І через тиждень вже видали Акт на руки. Нічого не платила. Правда через 3 тижні знову прийшов переписувати Акт, бо я на ЄВідновлення заявку подала. Ось завтра рівно місяці з дати пошкодження. Майже 70% квартир відновили вікна власним коштом.
автор Помаранчова душа • 05 апреля 2024
Я звернулася на гарячу лінію до юриста з БФ, то сказали ніяких грошей не платити! І якщо знову будуть просити, то вимагати папірець, де вказано кому і за що платити і потім розбиратися.
автор Помаранчова душа • 05 апреля 2024
Ответ дляКараПузовна
Ви подавали через Дію чи через ЦНАП? Бо я так і не зрозуміла: треба і там, і там, чи десь в одному місці. Юрист сказав, щоб я спробувала через Дію подати (на своєму тел. увійти в акаунт мами, бо вона не розбереться сама) і її тел. Дію на «тяне».
КараПузовна• 06 апреля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
в Дію. купіть карту окрему сім. і створіть дію для мами на своєму телефоні чи в компі.
автор Помаранчова душа • 06 апреля 2024
Ответ дляКараПузовна
Дякую, та вже вирішую це питання.
Я правильно зрозуміла, що якщо в Дію подам заявку - то бумажки (документи, заяви) їй не треба насти в ЦНАП? Їй сказали і так, і так треба, я вже заплуталася
КараПузовна• 06 апреля 2024
я в Дію подала заявку тільки. ніхто не казав в цнап носити