Сіточка• 10 марта 2024
Як з Полтави доїхати до санаторію Квітка полонини
до Ужгорода, чи є якісь станції ближче до санаторію.?? Дякую.
Сіточка
• 10 марта 2024
Скажіть краще купити курсівку в санаторії, чи зняти житло поруч, і просто купити в санаторії деякі лікувальні процедури?
Скляна миша• 10 марта 2024
Ответ дляСіточка
Це і є курсівка - жити і харчуватися за межами санаторію. А процедури отримувати в санаторії
Сіточка
• 10 марта 2024
Ответ дляСкляна миша
У них на сайті пропонують проживання, харчування по курсівці. Є ціни. Просто я не в курсі які ціни на проживання в приватному будинку. І як краще зробити. ?