Язикувата Хвеська• 10 марта 2024

Що робити щоб в мене тут не росло волосся? Фото

Брию бритвою, на наступний день вже чорні точки
Через 10 днів на море
Дайте пораду, бо почуваю себе не впевнено що там волосся..

Пс сталося це так що я одного разу залізла з бритвою на ногу та там почали рости такі ж чорні волоски як в інтимній зоні

Дякую всім за поради.. надіюсь ви мені допоможете
Дон Пэдро• 10 марта 2024
Ответ дляЦідило правди
Ну, побрейте живот и понаблюдайте
И что на животе черные волосы выростут? А почему мужики бреются налысо, а у них потом не отрастает шевелюра?

Однозначно• 10 марта 2024
В мене після шугарингу вростати почали у зоні бікіні (причому з 1 процедури). Тому зараз тільки бритва. Бо тоді я взагалі думала, що піду до хірурга, так та волосина не могла пробитись, була напухша гулька з нагноєнням, але якось минуло. Тому воно того не варте.
ДА да да• 10 марта 2024
Чтобы больше не росли электроэпиляция. Это не вырывать волосы как многие думают депилятором. А игла с током. И вы забудете о волосах.
Ворона• 10 марта 2024
У меня там волосы не растут. Моя растительность вся на голове скопилась, но шугаринг отлично убирает. Качественно и на месяц.
raven_i• 10 марта 2024
За дня 2 до поездки удалите депилятором, именно там, до самой бикини, не особо больно. А точки успеют за два дня сойти.