Я не в теме• 24 февраля 2014
Де дешево купити пральний засіб Фрош. Житомир чи Україна
в інтернеті- я сама знаю де купити. але не хочу платити за доставку.
де продається Фрош і які ціни?
у нас знаю є в космо =ціна вроді 135грн.хотілилось би дешевше.(якщо закажу в неті то буде 116грн+20грн нова пошта=136грн!)
де продається Фрош і які ціни?
Ответ дляAidochka
посмотрите в чистюле на складе, карбутовка. или на складах крошни.
а де склад чистюлі? чи ви маєте на увазі -у любому магазинчику?
Ответ дляMilana@ka
В Ашане брала по 85грн.
це в Житомирі? а де знаходиться?