ОйЙой• 10 марта 2024

Війна. Жінки, це стосується вас.

Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Vesy• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Не дай бог, чтоб я так скучно жила
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляViktoria_St
Перемирие нельзя. Весной 22 ещё можно было, сейчас это нам подписать приговор. Вспомните армию кацапскую в 22 и сравните с тем что сейчас - наши научили их воевать, эти суки накопят ресурс и попрут снова. Короче- мы в жо*
Я в курсе что нельзя
Но изо дня в день тут кружок проталкивает 100 тем с призывами)))
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Viktoria_St• 11 марта 2024
Ответ дляWill_Be...
Там нормально голову проветривают, и мотивацию объясняют. На наглядных примерах.
И? Много из таких норм воинов становится? Несколько случаев 500 знаю, искали и не нашли
Viktoria_St• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я в курсе что нельзя
Снаряды ж привезли вроде бы как)) вот и вой вселенский нададагаваривацца
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
А в Ізраїлі всі сепари живуть? А в Україні їх немає? Вас несе взагалі не туди
Я вам не писала .
Will_Be...• 11 марта 2024
Ответ дляViktoria_St
Становятся. Не все, но многие. Я ж говорю - мозг нормально там на место ставят.
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Я вам не писала .
А я вам пишу
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
З окопів пишете?
Shaan• 11 марта 2024
Ответ дляВалюШок-d20a
Питання в тому на що він сподівається
Тю, понятно на что: его с деньгами вовремя отсюда вытащат, если что. Семья, родные все в безопасности. У него все зашибись.
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
З окопів пишете?
Ні. Це ви туди прагнете. Патріотизм просто словами, то фігня.
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Shaan• 11 марта 2024
Ответ дляlisulya
Так шо Ви хочете в результаті? Шоб вашого чоловіка поміняли? На то є кадрові військові, які ще війни не бачили. А їх для того навчали. До них і звертайтесь. Наші чоловіки до чого?
Вони ж всі непригодні Зато инвалидами 2-3 групп можно пополнить резерв, они все пригодны
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
helena123• 11 марта 2024
Не зрозуміла посил цього вірша
Жінка що має зробити? Якщо чоловік не хоче, то що? За руку відвести до тцк?
Якщо чоловік має інвалідність чи бронь, то що?
Якщо чоловіку 18-27 років ?

Чи жінки мають кинути дітей, взяти лопати і йти воювати?
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляhelena123
Не зрозуміла посил цього вірша
Якщо чоловіку 18-27 років ?

Если все воевать пойдут, кто работать будет?
helena123• 11 марта 2024
Ответ дляВероника-2014
Я не знаю

Мені не зрозумілий посил вірша цієї теми

Що має зробити жінка?
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляhelena123
Я не знаю

Що має зробити жінка?
Этого никто не понял
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я в курсе что нельзя
Пішли скарги на мої повідомлення)
Shaan• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Ylena77777• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Не переживайте, в вашу бесценную страну я уже никогда не вернусь. И у других с такими согражданами жить тоже нет желания.
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Shaan• 11 марта 2024
Ответ дляhelena123
Не зрозуміла посил цього вірша
Якщо чоловіку 18-27 років ?

Видимо, написать в тцк на мужа донос и открыть им дверь, когда муж дома.
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляShaan
У государства нет денег всех обучить, обмундировать, вооружить, платить зарплату и выплаты семьям. Иначе бы давно объявили всеобщую мобилизацию!
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Shaan.эх))))))
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Shaan• 11 марта 2024
Ответ дляВероника-2014
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляscsv1347
Не кажи гоп поки не перескочив